Ikona telefonu +420 210 012 222 Po - Pá 7:30 - 17:00
Ikona shopu Vyzkoušejte náš
e-shop »

O nás

Hledáte Garáže na klíč? Zde jste správně a kromě nich tu najdete mnohem víc. Vítejte na novém webu společnosti  Gardeon. Najdete tu všechno od altánků až po garáže na klíč.

Garantujeme vám široké portfolio hodné největší slovenské společnosti v malých montovaných stavbách a k tomu osobní přístup rodinné firmy. Stejný jako v roce 1994, když jsme začínali.


Jsme GARDEON.

Stavíme montované garáže a zahradní domky. Specializujeme se na realizaci malých montovaných staveb – garáží, různých typů přístřešků a zahradních domků. Dodáváme je na klíč. Naším krédem je vysoká kvalita, spolehlivost a přiměřená cena.

Nabízíme celou škálu produktů – cenově dostupné relizace, které si může dovolit opravdu každý, ale i ty s nejvyšší dostupnou kvalitou v Evropě.

Obraťte se na nás. Ušetříte svůj čas i peníze. Spolehněte se na nás. Ušetříte si nervy. Naše produkty jsou špičkové kvality. Díky jejich bezúdržbovosti se o ně nemusíte starat a svůj čas můžete využít úplně jinak.

Pro vaši spokojenost používáme nejkvalitnější materiály a příslušenství od renomovaných firem jako jsou Hörmann, Maslen či Aston. Vaši touhu po novém zahradním domku, přístřešku či garáži řešíme rychle, kvalitně a za přiměřenou cenu.

Precizně dodržujeme slušné a neměnné ceny. Protože jsme firma silně orientovaná na spokojenost svých zákazníků.

Garantujeme 100% záruční a pozáruční servis. Protože chceme, abyste se k nám vraceli a abyste k nám posílali i své sousedy.

Naši zaměstnanci za vámi vždy přijdou klidní a vysmátí. Protože se všichni v naší firmě cítíme dobře a navzájem si jeden druhého vážíme. Naše společnost Gardeon je jedničkou na trhu malých montovaných staveb. Jsme na to velmi hrdí. Je to ocenění za naši dosavadní profesionální práci, za náš přístup a za používání jedině kvalitních a moderních materiálů. Nikdy bychom si nedovolili prodat vám něco, co bychom nechtěli použít doma na vlastní zahradě.

Tady nás najdete. V srdci Turca... :)

Časová osa naší firmy

Vážení zákazníci,

jsme rádi, že jste zavítali na naše stránky. Naše rodinná firma již přes 15 let přináší na trh inovativní produkty. které šetří váš čas, starosti a zejména peníze. Dnes jsme jedničkou na česloslovenském trhu malých montovaných staveb, náš příběh však začal docela nenápadně.

1994

Když si v roce 1994 Kláštorčan Marián Choleva založil živnost, věnoval se zejména opravě aut. Jako mnoha jiným mu na to stačila malá domácí garáž.

Jeho synové Marek a Martin měli v té době pouze 6 a 11 let. Stejně jako mnohé jiné děti, i oni často svůj čas trávili s otcem. A pomáhali mu. Podávali náčiní, nosili, co potřeboval… a se zájmem poslouchali všechno, co jim říkal. Ke vztahu k práci, o úctě k lidem, kterým opravuje auta, o tom, jak se na jeho pomoc spoléhají, jak je nemůže zklamat…

Byly to jen děti. Ale už tehdy se z nich stávali příští následovníci svého otce v rodinném byznysu, který on v malé garáži začal budovat. Jak šli roky, svůj záběr rozšiřoval o širší obchod.

2007

Do svých aktivit zapojoval i obě dospívající děti. Marek a Martin se k otcovu podnikání oficiálně přidaly v lednu 2007.

Na fotografii: otec Marián, syn Marek a Martin


2010

Nečekaný zlom v rodinném podnikání nastal v létě 2010, při návštěvě přítele v Německu. Tam Cholevům tak nadchla montovaná ocelová garáž s omítkou, že se rozhodli oslovit dodavatele a začít montovat stejné garáže i na Slovensku. Začátky nebyly vůbec snadné. „Lidé u nás tento typ staveb neznali a jejich nedůvěru se firmě dařilo překonávat jen pomalu,“ říká o začátcích Marián Choleva. Podařilo se jim to, a to i přes opatrnosti, konzervatismu a finančně slabší domácí klientele.

Na fotografii: Marián Choleva s bratrem Marošom, Mirom a švagrem Jozefom


„Do nového byznysu jsme vložili všechny své naděje i naše všechny našetřené peníze. Věřili jsme, že to jednou bude fungovat. Koupili jsme starší dodávku, Mercedes Sprinter, a na ní jsme začali vozit materiál a jezdit za klienty. Za první rok se nám podařilo prodat přibližně 10 garáží,“ říká pan Choleva o začátcích naší společnosti.

A tady ji máme, naše stará dodávka, která jezdí do dnes :)

Jedna z našich prvních výstav, na které jsme se zúčastnili. Šířily jsme povědomí o produktu, který nikdo nepoznal…

2013

V roce 2013 Marián Choleva přetransformoval živnost na společnost s ručením omezeným. Právě tuto znáte pod známou značkou „Garáže na klíč“.

Když naše firma přestala ročně prodávat 10 garáží a začala kolem 200-300 staveb, do našeho portfolia přibyly zahradní domky. Jsme pyšní, že jde o náš vlastní nápad. Jejich konstrukce vychází ze systému montovaných plechových garáží s hotovou omítkou.

2015

V roce 2015 jsme firemní portfolio rozšířili opět. Tentokrát o přístřešky pro auta německé značky SIEBAU.

2018

V říjnu roku 2018 jsme měli možnost zúčastnit se natáčení programu Nová Zahrada od TV JOJ. Hlavní hvězdou byl náš zahradní domek :)

V tomto roce jsme si dopřáli první valník od Mercedesu. Od této chvíle se k zákazníkům dopravujeme bezpečněji a komfortněji než kdykoliv před tím.

Na fotografii: otec Marián, syn Marek a Martin


Ke konci roku 2018 jsme se navíc rozloučili s naší starou kanceláří v Martine.

Vchodové dveře do naší bývalé kanceláře


 

Naše kancelář v Martine


Rozloučení s naší kanceláří (už vyklizením) se neobešla bez emocí. Přece jen jsme tam přežili několik let našeho pracovního života…

Roky v pronajatých prostorách ve staré budově nás motivovali posunout se dál. A tak jsme plánovali…

A plánovali…

Až jsme doplánovali… :) Nakonec jsme si splnili společný sen a během dvou let (2017-2019) jsme postavili vlastní moderní sídlo v srdci Slovenska – v Turčianském Dure. Dnes máme největší a nejmodernější výstavní centrum na Slovensku, kde si můžete naše produkty prohlédnout i osahat.

Nové prostory naší firmy v Turčianskom Ďure.


2019

Nové sídlo = nová značka! V roce 2019 jsme si uvědomili, že našim klientům chceme představovat všechny naše produkty pod méně zavazujícím názvem, a tak jsme se z „Garáží na klíč“ změnili na Gardeon.

Detailnější info ohledně vzniku názvu a loga naleznete níže.

2020

A je to tady. Moment, na který jsme dlouho čekali… získali jsme ochrannou známku! :)

Dostali jsme pozvání do relace Dámský Klub na STV1. Epizodu najdete i na našem YouTube kanálu GARDEON.

Na naše výstavné centrum se přišel podívat i Rasťo Chvála z GARÁŽ.tv.

Přišel nás potěšit a povozit na nejnovějším Porsche Taycan, a my jsme za jízdy opravdu křičeliii… :)

Ve druhé polovině roku k nám do showroomu zavítal i pan Vlado Voštinár z Nového Bydlení. Jsme šťastní, když někdo ocení naši práci.

Montované stavby ho zaujali natolik, že jsme se objevili i v jedné epizodě. Pan Voštinár si vybral naši firmu jako správné rozhodnutí při výběru dodavatele montované garáže.


2021 – Únor

Začátkem roku 2021 jsme si splnili sen a dopřáli jsme si firemní elektromobil. Více se dozvíte ve videu od Rasťa Chválu na jeho YouTube kanálu (https://youtu.be/JNnGOWcp_sY).


2021 – Červen

Důležitou součástí naší práce jsou také školení. Abychom neustále pokračovali a poskytovali lepší služby, vám, našim zákazníkům, strávili jsme dva dny v centrále Hörmannu v Senci. Odešli jsme nabití užitečnými informacemi a s chutí odpovědět na vaše nejrůznější dotazy.

Více se můžete dočíst zde: https://gardeon.cz/blog/skoleni-hormann-v-senci/


2021 – Červenec

Začátkem léta k nám zavítal štáb televize JOJ – konkrétně kluci z magazínu „Nová Zahrada“. Vyzpovídali naši kolegyni Katku a prozradili jsme jim informace, které dosud nevěděli.

Přesvědčte se sami: https://youtu.be/P2LdlY2JJUY


2021 – Červenec (koupě skladu)

Splnili jsme si sen o vlastní firmě a nyní přišel na řadu vlastní sklad! Jak se firma mění a vyvíjí, měnily se i prostorové požadavky na skladování materiálu, které bylo v pronajatých prostorách stále náročnější. Zariskovali jsme a koupili jsme areál v Příbovcích (cca 6 km od sídla společnosti), kde se přesunula polovina zaměstnanců z Turčianského Ďura.

Ve skladu nás však čekalo spousta práce a neustále intenzivně pracujeme na jeho zkulturňování a úpravě okolí.

Podívejte se, jak to tady vypadalo předtím…

…a teď


2022 – Červen (teambuilding Londýn)

Komu se nelení, tomu se zelení! V tomto hesle jsme naplánovali také náš společný výlet do Londýna. Stanovili jsme si cíl, který jsme splnili a tak nám nezbývalo nic jiného než sbalit kufry a jít se inspirovat do světa… Z Londýna jsme si kromě suvenýrů odnesli spoustu zážitků, poznali jsme nová místa a nakopli jsme se zdolávat další mety!

Přečtěte si celý článek: https://gardeon.cz/blog/vylet-do-londyna/


2022 – Prosinec (teambuilding Budapešť)

Na konec roku jsme se opět rozcestovali (i když ne do dalekého) světa. Vánoční trhy v Budapešti jsou světoznámé svou atmosférou, takže jsme si zorganizovali jednodenní teambulding jako završení úspěšného roku 2022. Všichni jsme byli šťastní, plní zážitků, pozitivní nálady a jídla. Nakopnutí do nového roku 2023.


2023 – Duben (umístění v TOP 1000 nejrychleji rostoucích firem v Evropě)

Na začátku měsíce nás velmi potěšila zpráva, že jsme se v prestižním anglickém magazínu The Financial Times umístili na 719. místě v sekci „FT 1000 Europe’s Fastest Growing Companies„. Informace jsou použity z volně dostupných statistických zdrojů. Pro zařazení do tohoto prestižního žebříčku, ve kterém jsou pouze 2 společnosti ze Slovenska, jsme navíc museli splnit řadu podmínek.

2023 – Duben (6000+ objednávek, 1000+ recenzí, 15000+ fanoušků na Facebooku)

Během dubna se nám podařilo přeskočit zajímavé statistiky. Jsme rádi, že se těšíme stále větší důvěře, která nás zavazuje k dalším perfektně realizovaným stavbám.


2023 – Duben (Prezentace na mezinárodním veletrhu BAU 2023 v Mnichově)

Na konci dubna jsme se po dlouhé době konečně mohli zúčastnit výstavy. Oslovil nás Mezinárodní stavební veletrh v Mnichově. Postavili jsme designově propracovanou expozici, kterou zákazníci náležitě ocenili. Veletrh se koná každé dva roky po dobu šesti dnů. Během této doby pořadatelé přivítají přibližně 2 250 vystavovatelů ze 45 zemí a 250 000 návštěvníků.

Ze života firmy

Udržujeme vztahy... :)

Vzdělávame se...

Bavíme se spolu...

Fotíme (se)...