O nás

Tím Garáže na Kľúč.sk

Poslání:

  • Pomáhat lidem vyřešit jejich problém rychle, kvalitně a za přiměřenou cenu, která se od objednávky nezvyšuje (je neměnná)

Vize:

  • Přesvědčit širokou veřejnost o kvalitách našich produktů
  • Stát se firmou se spokojenými zaměstnanci
  • Být firmou, se kterou se dobře spolupracuje

 

Vážení zákazníci,

jsme rádi, že jste zavítali na naši internetovou stránku www.gardeon.cz. Již několik let přinášíme na trh inovativní produkt, který našim zákazníkům šetří čas, starosti a zejména finanční prostředky. Touto cestou bychom Vám chtěli přiblížit příběh vzniku naší rodinné firmy – společnosti 3PO SLOVAKIA s.r.o.

Myšlenka prodeje montovaných garáží s omítkou vznikla po návštěvě rodinného přítele v Německu, který si v té době takovou garáž koupil. Garáž s prvky moderních technologií nás oslovila natolik, že jsme se rozhodli oslovit jednatele společnosti MC GARAGEN GmbH, která je v současnosti největším výrobcem a distributorem montovaných garáží v Evropě. (Http://www.mc-garagen.de/) Firma, která má sídlo Mannheimu v Německu, od svého vzniku dodržuje zásady: kvalitní produkt, cenově dostupný široké veřejnosti, s lepšími vlastnostmi jako zděná garáž. Během své existence si také vybudovala pověst jednoho z hlavních inovátorů v oblasti technologií montovaných garáží. Od roku 1997, kdy společnost MC GARAGEN GmbH založili, denně využívá její produkty více než 50 000 zákazníků a s roční produkcí více než 10 000 garáží se řadí mezi nejvýznamnější společnosti v oblasti výroby, zprostředkování a montáže garáží v Evropě. Výrobní kapacity firmy rozšiřuje závod v Polsku s měsíční kapacitou 1 000 ks garáží, což činí tyto produkty ještě dostupnějšími pro širokou veřejnost. Jelikož až 90% produkce se vztahuje na náročném německém trhu, mimořádně důležitá je její kvalita. Tu dokazují i ​​na Slovensku vydaná osvědčení a certifikáty. Námi nabízené produkty mají certifikáty Technického a zkušebního ústavu stavebního. Součástí certifikace platné pro území České republiky byly i statické výpočty či posouzení výroby a jejího souladu s našimi aktuálními normami.

Naší prioritou a zároveň odměnou je spokojenost zákazníka. Nalezli jsme způsob jak ušetřit nemalé finanční prostředky využitím nejmodernějších technologií. Řídíme se mottem: Spokojení zákazníci jsou naším úspěchem.

Pokud hledáte něco extra a nespokojíte se jen s myšlenkou zděné garáže, požadujete kvalitní produkt za rozumnou cenu a profesionální servis, jste na tom správném místě. Jako jediný prodejce garáží na Slovensku vám nabízíme i pozáruční servis. A to proto, že si svou práci vážíme. O výhodách našich garáží vás přesvědčí ony samy.

Viz na našem facebookovém profilu aktuálních více než 50 pozitivních hodnocení – recenze.

Naše reference