Ikona telefonu +420 210 012 222 Po - Pá 7:30 - 17:00
Ikona shopu Vyzkoušejte náš
e-shop »

Přestřešení vchodu do domu

POSTAVIT SVŮJ PŘÍSTŘEŠEK

V suchu a pohodlí za každého počasí

Představte si běžnou situaci: Stojíte před vstupními dveřmi a marně se pokoušíte najít klíče od domu. Pod paží notebook, v jedné ruce nákupní tašku, v druhé deštník. Venku je typický sychravý listopad, nepříjemný severní vítr lomcuje deštníkem a studené kapky deště stékají po límci. Nepříjemná představa? Návrat domů však nemusí být podobně dramatický ani za nepříznivého počasí – pokud máte před vchodovými dveřmi střechu nebo dokonce zeď, která vám vytvoří bezpečné závětří.

Montované přístřešky GARDEON nabízejí v tomto ohledu ideální řešení, a to jak pro novostavby, tak pro rekonstrukce starších staveb. Díky svému čistému, estetickému vzhledu jsou vhodné pro různé typy domů, kterým se mohou přizpůsobit i barevně. Mají odolnou a trvanlivou ocelovou konstrukci, takže vám budou spolehlivě sloužit mnoho let, a my je dokážeme vyrobit opravdu rychle a za příznivou cenu.

Praktická konstrukce, která se vám přizpůsobí

Konstrukce našich přístřešků se skládá ze 4 až 8 ocelových sloupků o rozměrech 10 × 10 cm, na které je připevněna pultová střecha s mírným sklonem (počet sloupků se liší v závislosti na velikosti přístřešku). Sloupky jsou vždy symetricky uspořádány tak, aby na každé straně přístřešku byly 2, 3 nebo 4 sloupky, v závislosti na jeho velikosti. Střecha je tvořena ocelovými nosníky, na kterých je ukotvena plechová krytina, okraje střechy jsou elegantně začištěny atikou.

Přístřešky GARDEON jsou tedy volně stojící ocelovou konstrukcí, která není ukotvena k samotnému domu, ani k jiným budovám, stěnám nebo zdem. Žádný ze sloupů nevynecháváme, ale v případě potřeby je můžeme barevně sladit, aby ladily s omítkou a splynuly s ní. Výhodou takového řešení je, že samostatně stojící přístřešek staticky nezatěžuje dům ani jej mechanicky neovlivňuje. Funkčně a esteticky jej však doplňuje. A protože mezi přístřeškem pro auto a domem není žádné pevné spojení, nemůže dojít k porušení nebo prasknutí spáry mezi těmito dvěma odlišnými konstrukcemi.

Naše přístřešky mají díky svému propracovanému a zároveň jednoduchému designu čistý a elegantní vzhled, takže jsou univerzální a vhodné pro jakýkoli typ rodinného domu – ať už se jedná o klasickou nebo moderní architekturu. Jejich barevné provedení můžeme přizpůsobit vašemu domu a vašim představám – kromě standardního neutrálního barevného provedení, které se hodí k většině dnešních staveb, je za příplatek k dispozici také práškové lakování podle vzorníku RAL.

POSTAVIT SVŮJ PŘÍSTŘEŠEK

Šikovné řešení za každé situace

Náš konstrukční systém umožňuje vytvářet přístřešky různých rozměrů – ať už potřebujete jen malý přístřešek před vchodem, nebo větší zastřešenou plochu, kam můžete uložit například dětský kočárek, tříkolku nebo jízdní kolo, nebo chcete zakrýt několikametrový chodník, který vede ke vstupním dveřím do přístřešku pro auto. Nabízíme širokou škálu standardních rozměrů, ale můžeme vám také zhotovit přístřešek na míru podle vašich požadavků.

Potřebujete kromě zakrytí plochy před vchodovými dveřmi také stěnu, která vás ochrání před převládajícím větrem nebo před pohledy sousedů či ulice? Přesně k tomu jsou určeny volitelné stěnové panely, které doplňují konstrukční koncept našich přístřešků a které lze podle potřeby namontovat na různé strany přístřešku. Stěnové panely se skládají z nenápadného rámu a stylové výplně z kovových nebo dřevěných lamel. Panely jsou k dispozici v šířkách 1 nebo 1,2 m, s úzkou mezerou mezi panelem a zemí a mezi panelem a střechou.

Kvalitní, odolné a bezúdržbové

Ocelové montované přístřešky GARDEON umožňují vytvořit praktické zakrytí prostoru před vchodovými dveřmi rychle, čistě a za velmi příjemnou cenu. Jejich dalšími výhodami jsou kvalitní zpracování, dlouhá životnost a bezúdržbový provoz.

Naše přístřešky jsou vyrobeny z odolných certifikovaných materiálů, což zaručuje jejich dlouhou životnost. Ocelové prvky mají přirozeně vysokou stabilitu a nosnost a jsou spolehlivě a trvanlivě chráněny proti povětrnostním vlivům žárovým zinkováním. Tím je zajištěna mimořádná odolnost celé konstrukce. Přístřešky tak dlouhodobě odolávají povětrnostním vlivům a střecha vydrží nápor sněhu.

Další výhodou našich montovaných ocelových konstrukcí je jejich bezúdržbovoust    přístřešek ani po mnoha letech nevyžaduje žádné nátěry, ošetření ani jinou údržbu. Případné znečištění lze jednoduše vyčistit vodou, například tlakovou myčkou.

Přístřešky GARDEON jsou jednoduchým, ale účinným řešením zastřešení nad vchodovými dveřmi. Jsou nejen praktické, ale také estetické a kvalitně zpracované, díky čemuž mají dlouhou životnost a jsou bezúdržbové. S našimi stříškami navíc můžete mít zastřešení plochy před vchodem rychle a za přijatelnou cenu.

V základní ceně je zahrnuto

  • Dvojité žárové pozinkování kovové konstrukce stavby
  • Vnější povrchová úprava sloupů - akrylátová Švýcarská omítka KABE Permuro nebo prášková barva RAL
  • Kompletní střešní konstrukce - ocelové nosníky, trapézová střešní krytina Maslen a atika
  • Spojovací materiál a kotevní technika švédského výrobce ASTON
garáže na mieru podľa vašich predstáv
POSTAVIT SVŮJ PŘÍSTŘEŠEK

ROZMĚRY

Základní rozměr přestřešení vchodu do domu s plochou střechou je 1500 x 500 mm, s výškou 2420 mm.

Na základě vašich požadavků je přístřešek možné rozšířit do šířky, hloubky a výšky. Informace o všech kombinacích typizovaných rozměrů najdete v našem konfigurátoru.

PRÁŠKOVÉ BARVY RAL

Základní práškové barvy RAL: bílá – 9016, hnědá – 8029, antracitová – 7016, bílý hliník – 9006.

ATIKA - vrchní krycí plech

Atika je vrchní krycí dekorační prvek pergoly s moderní povrchovou vrstvou PVC.

Základní barvy atiky: bílá, hnědá, antracitová, cihlová.

KRYTINA GARDEON THERMOPANEL - DOPLATKOVÁ VÝBAVA

Designovou střechu Gardeon Thermopanel s izolací, ze spodní strany pohledově impregnovanou bílým nástřikem. Zabraňuje přehřívání střechy, kondenzaci a nepříjemnému zvuku v případě silného deště.

Krytina Gardeon Thermopanel dodávaná pro přístřešky s plochou střechou vyniká vysokou stabilitou a pevností:

  • nosnost střechy je 125 kg / m2
  • dá se zvýšit až na 250 kg / m2

V nabídce jsou 3 barvy izolované krytiny: bílá, hnědá, antracitová.

KRYTINA

Standardní krytina dodávaná pro pergoly s plochou střechou je pozinkovaná krytina trapézového profilu.

V nabídce jsou 4 barvy střešní krytiny, ve stejných barvách jako atika: bílá, hnědá, antracitová, cihlová.

Dřevěné výplně

Stěny, které chcete mít uzavřené, doplníme trendovou výplní s dřevěným laťováním.

KOVOVÉ VÝPLNĚ

Trendová výplň s atraktivním kovovým dekorem pro maximální pocit soukromí.

OMÍTKA

Použitím švýcarské akrylátové omítky KABE tvoří naše přístřešky GARDEON dokonalou imitaci zděných staveb. V nabídce máme 9 základních barev omítek a více než 300 designových barev z palety KABE, čímž pergolu sladíme s vaším okolím.

Základní barvy omítky (bez doplatku): bílá, písková, kukuřicová, béžová, cihlová, hnědá, světle šedá, tmavě šedá, zelená.


Potřebujete poradit?

Napište nám na e-mail info@gardeon.cz nebo zavolejte na infolinku +420 210 012 222 a my vám rádi pomůžeme s výběrem.

Více fotografií najdete na našem Facebooku | GARDEON