Ikona telefonu +420 210 012 222 Po - Pá 7:30 - 17:00
Ikona shopu Vyzkoušejte náš
e-shop »

10 dobrých důvodů, proč si vybrat GARDEON

Hledáte inovativní stavby, se kterými nejsou žádné starosti? Najdete je v GARDEON-u!

Stavby se špičkovými vlastnostmi

Základem našich staveb je moderní technologie z ocelových panelů, které jsou povrchově upravené speciální omítkou. Na první pohled jsou díky tomu k nepoznání od cihel, ale jejich stěny mají tloušťku menší než 50 mm, což přináší výraznou úsporu místa. Zároveň lze pomocí tepelně izolovaných sendvičových panelů dosáhnout optimálních podmínek v interiéru v zimě i v létě. A protože vždy používáme vysoce kvalitní certifikované materiály, jsou montované budovy Gardeon stabilní, odolné a mají dlouhou životnost, což potvrzují statické výpočty a certifikáty.

Nosení panelů

Auto pod přístřeškem

Nadčasový dizajn, který se vám přizpůsobí

Jednoduchý vzhled, který vychází z funkčních vlastností se hodí zejména k současné architektuře rodinných domů. Navíc moderní sedlová nebo klasická štítová střecha a omítka, jejíž barvu si můžete zvolit podle svého vkusu, stejně jako barvu střešní krytiny, doplňků nebo garážových vrat. To vše vám umožní dokonale sladit stavbu Gardeon s vaším domem nebo okolím.

Bezkonkurenční široká nabídka

Stavby Gardeon mohou mít nejen vzhled, který se hodí k vašemu domu, ale také přesné rozměry, které potřebujete. Nabízíme desítky typů praktických montovaných staveb – od zahradních domků přes pergoly až po dvojgaráže – a stovky kombinací typizovaných rozměrů. Pokud si přesto nemůžete vybrat ze standardní nabídky, můžeme vám dodat i stavbu s atypickými rozměry – v tomto případě jsou možnosti téměř neomezené.

Showroom Gardeon

Spokojený zákazník z Rakouska

Skvělá cena

Nechcete zbytečně platit víc, než je nutné? Tak to je o důvod navíc, proč si vybrat právě Gardeon. Naše montované stavby s hotovou omítkou sice zvenku vypadají jako zdivo, ale jsou až o 60 % levnější!

Pohodlný nákup na e-shopu i možnost osobní prohlídky stavby

V dnešní době jsme si zvykli na pohodlné nakupování z domova prostřednictvím přehledných e-shopů. I když v některých případech stále raději sáhnete po věcech a vše si vyzkoušíte v kamenném obchodě. Tam však riskujete, že nenajdete přesně to, co jste hledali. Gardeon kombinuje výhody obou způsobů. Pomocí konfigurátoru na našich webových stránkách nebo na sociálních sítích si můžete snadno a pohodlně navrhnout stavbu přesně podle svých potřeb. Garáž samozřejmě není tričko. Proto ty, kteří si chtějí jednotlivé typy staveb prohlédnout detailně, zveme do Turčianskeho Ďuru, do výstavního centra montovaných staveb Gardeon, které je největší na Slovensku.

GARDEON e-shop

Konfigurátor na prístrešok GARDEON

Praktické rady a dostatek času na rozmyšlenou

Přemýšlíte nad novou garáží nebo přístřeškem? Hodil by se Vám zahradní domek a nejste si jistí, jaký přesně by to měl být? Na našem webu najdete mnoho praktických rad, které Vám pomohou se správným výběrem. A budete na tom mít tolik času, kolik jen potřebujete. Zajímá Vás, kolik to bude stát? V našem inteligentním konfigurátoru na navrhování staveb vidíte vždy i ceny. Nebo si od nás vyžádejte cenovou nabídku – je nezávazná.

Kompletní služby

V Gardeonu vás spolehlivě provedeme celým procesem – od nezávazné cenové nabídky až po realizaci. Potřebujete se jen poradit? Nebo potřebujete projekt pro stavební povolení či stavební průzkum? Žádný problém! Napište nám na info@gardeon.cz nebo zavolejte na naši infolinku +420 210 012 222. Rádi se vám budeme věnovat.

Gardeon obchodní zástupce SK a CZ

Montáž pergoly v showroomu

Rychlá montáž, čistá práce

Mezi výhody staveb Gardeon patří především rychlá a čistá realizace bez stavebního nepořádku. Na připraveném podkladě vám naši zkušení mistři postaví zahradní domek, nebo novou garáž doslova za pár hodin. Umožňuje to progresivní německá technologie montáže z hotových stěnových panelů a prvků, které jsou již z výroby hotové. A samozřejmě šikovné ruce slovenských montážníků ☺.

Bezstarostné používání

S našimi montovanými stavbami budete mít při realizaci minimum starostí a při jejich užívání už vůbec žádné. Žádné broušení a natírání, které dřevostavby vyžadují, dokonce ani nátěr. Omítka na stěnách je totiž samočisticí, což zajišťuje jejich bezúdržbovost!

Detail na světlík na zahradním domku v bílé omítce

Zákazník s montážníky na lavičce před domečkem

Kvalita potvrzená spokojenými zákazníka 

Gardeon je zárukou kvality. Nepřeháníme. Nejlepší zárukou kvality je společnost se zkušenostmi, prověřenými dlouholetou praxí. A od roku 1994 se Gardeon vypracoval z rodinné firmy na jedničku na trhu malých montovaných staveb ve střední Evropě. V roce 2022 jsme měli na kontě více než 5 000 staveb, jejichž kvalitu potvrzuje více než 500 kladných recenzí od spokojených uživatelů.

Zdroj (Source):
Fotobanka GARDEON
Navrhni si vlastní stavbu