Ikona telefonu +420 210 012 222 Po - Pá 7:30 - 17:00
Ikona shopu Vyzkoušejte náš
e-shop »

Přístřešky GARDEON pro dvě auta

Postavit svůj přístřešek

V jednoduchosti je krása

Kromě přístřešků pro jedno auto máme v nabídce i přístřešky GARDEON s dvojnásobnou šířkou, určené pro dvě auta. Díky jednoduché konstrukci a čistému vzhledu jsou univerzální a hodí se ke každému typu rodinného domu, ať už jde o klasickou nebo moderní architekturu. Jejich barevnost přitom můžeme přizpůsobit vašim představám – za příplatek je v nabídce úprava práškovou barvou dle vzorníku RAL.

Praktické řešení

Dvě auta v rodině dnes již nejsou ničím neobvyklým, vhodné místo na dvojgaráž však není samozřejmostí na každém pozemku. Praktickým řešením je v takovém případě přístřešek pro dvě auta – otevřený přístřešek nepůsobí těžkopádně, takže prostor před domem zůstane vzdušný, vaše auta budou přitom chráněny před sněhem i pálícím sluncem. Zastřešením tak využijete místo, které máte k dispozici, elegantně a efektivně.

Pod přístřeškem GARDEON bezpečně zaparkujete 2 auta, přičemž nemusí stát jen samostatně. Může být například šikovným doplňkem ke garáži, nebo jej můžete zkombinovat se zahradním domkem, ve kterém získáte uzavřené místo na uložení nářadí. Naše přístřešky mohou sloužit i jako příjemný zahradní altán, tvořit zastřešení terasy u domu či navazovat na překrytí vstupu. Praktických řešení je opravdu hodně.

Trvanlivé a bezúdržbové

Přístřešky GARDEON představují jednoduché a účelné řešení parkování za rozumnou cenu. Jsou však nejen praktické, ale i estetické, a zároveň kvalitně vyhotovené, z čehož vyplývá jejich odolnost a bezúdržbovost.

 

Základem přístřešků je odolná ocelová sloupková konstrukce, na níž je osazena plochá střecha s mírným spádem. Nosný systém jednoduchého přístřešku tvoří 6 až 8 sloupků o rozměrech 10 x 10 cm (na každé straně přístřešku jsou 3 nebo 4 sloupky v závislosti na jeho velikosti), v případě přístřešku pro dvě auta si můžete vybrat buď variantu se středovými podpůrnými sloupky, nebo bez nich.

Konstrukci střechy tvoří ocelové nosníky, na kterých je uložena plechová střešní krytina. Okraje střechy jsou elegantně začištěny atikou.

Koncept doplňují volitelné stěnové panely, které tvoří subtilní rám a stylová výplň s dřevěným laťováním. Na výběr jsou panely o rozměrech 1 × 2 nebo 1,2 × 2 m, které lze osadit podle potřeby na různé strany přístřešku.

Mezi panely a zemí, a také mezi panely a střechou, je vždy mezera (šířka horní mezery je závislá od spádu střechy).

Přístřešky GARDEON jsou vyrobeny z trvanlivých certifikovaných materiálů, což zaručuje jejich dlouhou životnost – všem ocelovým prvkům poskytuje spolehlivou a dlouhodobou ochranu žárové pozinkování, které zajišťuje vysokou odolnost celé konstrukce proti povětrnostním vlivům.

Další výhodou je bezúdržbovost – přístřešek si ani po letech nevyžaduje žádný nátěr ani ošetřování. Případné ušpinění stačí očistit vodou, například pomocí tlakového čističe.

Postavit svůj přístřešek

Antracitový přístřešek pro dvě auta na hranici pozemku (zároveň s plotem)


Podívejte se níže na všechny možnosti úprav a doplňků a nechejte si od nás vypracovat nezávaznou cenovou nabídku na montovaný přístřešek GARDEON.


 

Přístřešek pro dvě auta vedle rodinného domu

V základní ceně je zahrnuto

  • Dvojité žárové pozinkování kovové konstrukce stavby
  • Vnější povrchová úprava sloupů - akrylátová Švýcarská omítka KABE Permuro nebo prášková barva RAL
  • Kompletní střešní konstrukce - ocelové nosníky, trapézová střešní krytina Maslen a atika
  • Spojovací materiál a kotevní technika švédského výrobce ASTON
garáže na mieru podľa vašich predstáv
Postavit svůj přístřešek

Designový přístřešek pro dvě auta u rodinného domu

ROZMĚRY

Základní rozměr přístřešku pro dvě auta s plochou střechou je 5000x5020mm, se světlou výškou 2290mm, se spádem střechy 2440 / 2310mm.

Na základě vašich požadavků je přístřešek možné rozšířit do šířky, hloubky a výšky. Informace o všech kombinacích typizovaných rozměrů najdete v našem konfigurátoru.

Světlá výška [mm]: 2160, 2290, 2420 (max. výška cca. 2800)
Hloubka [mm]: 5020, 5200, 5400, 5860, 6860, 7860, 8740
Šířka [mm]: 5000, 5400, 5800

PRÁŠKOVÉ BARVY RAL

Základní práškové barvy RAL: bílá – 9016, hnědá – 8029, antracitová – 7016, bílý hliník – 9006.

ATIKA - vrchní krycí plech

Atika je vrchní krycí dekorační prvek přístřešku s moderní povrchovou vrstvou PVC.

Základní barvy atiky: bílá, hnědá, antracitová, cihlová

KRYTINA GARDEON THERMOPANEL - DOPLATKOVÁ VÝBAVA

Designovou střechu Gardeon Thermopanel s izolací, ze spodní strany pohledově impregnovanou bílým nástřikem. Zabraňuje přehřívání střechy, kondenzaci a nepříjemnému zvuku v případě silného deště.

Gardeon Thermopanel krytina dodávaná pro přístřešky s plochou střechou vyniká vysokou stabilitou a pevností:

  • nosnost střechy je 125 kg / m2
  • dá se zvýšit až na 250 kg / m2

V nabídce jsou 3 barvy izolované krytiny: bílá, hnědá, antracitová.

KRYTINA

Standardní krytina dodávaná pro přístřešky s plochou střechou je pozinkovaná krytina trapézového profilu.

V nabídce jsou 4 barvy strešní krytiny, ve stejných barvách jako atika: bílá, hnědá, antracitová, cihlová.

Dřevěné výplně

Stěny, které chcete mít uzavřené, doplníme trendovou výplní s dřevěným laťováním.

V nabídce jsou výplňové panely s rozměry: 1000x1900mm a 1200x1900mm.

KOVOVÉ VÝPLNĚ

Trendová výplň s atraktivním kovovým dekorem pro maximální pocit soukromí.

OMÍTKA

Použitím švýcarské akrylátové omítky KABE tvoří naše přístřešky GARDEON dokonalou imitaci zděných staveb. V nabídce máme 9 základních barev omítek a více než 300 designových barev z palety KABE, čímž pergolu sladíme s vaším okolím.

Základní barvy omítky (bez doplatku): bílá, písková, kukuřicová, béžová, cihlová, hnědá, světle šedá, tmavě šedá, zelená.

Jakýkoliv nestandardní rozměr přístřešku mimo typizovaných rozměrů s vámi rádi prokonzultujeme.

Zavolejte na infolinku +420 210 012 222 nebo váš požadavek pošlete prostřednictvím e-mailu na info@gardeon.cz. Nezapomeňte prosím přiložit jednoduchý náčrt půdorysu (uveďte rozměry) a cenovou kalkulaci od nás obdržíte do jednoho pracovního dne zcela zdarma. Těšíme se na váš zájem!


Nevíte se rozhodnout? Napište nám na email info@gardeon.cz nebo zatelefonujte na naši infolinku +420 210 012 222 a my vám rádi poradíme s výběrem.

Přístřešek pro jedno nebo dvě auta v antracitové barvě

Více fotografií najdete na našem Facebooku | GARDEON