Ikona telefonu +420 210 012 222 Po - Pá 7:30 - 18:00

Akce a výprodeje na montované garáže, zahradní domky, přístřešky, altánky na auta, pergoly

Tesla v prístrešku SIEBAU v antracitovej farbe

Přemýšlíte nad stavbou garáže? Potřebujete šikovný domek na nářadí, přístřešek na auto, zahradní chatku nebo altán? Nyní je ten správný čas rozhodnout se a objednat si u nás praktickou montovanou stavbu! Pokud si u nás objednáte garáž, přístřešek na auto, zahradní domek, nebo jiný užitečný objekt z naší nabídky, můžete ušetřit z celkové ceny.

V nabídce naší rodinné firmy najdete různé typy plechových garáží, přístřešky na auto a zahradní domky, které dodáváme na klíč. Vybrat si můžete ze široké škály standardních typů a rozměrů, můžeme však zhotovit a dodat i objekty upravené přesně na míru vašim potřebám či prostorovým možnostem pozemku. Všechny naše stavby mají moderní montovanou konstrukci, jejímž základem je ocelový plech a další odolné materiály.

Sleva je výhodným bonusem, který doplňuje seznam standardních předností všech montovaných staveb z naší nabídky. K jejich nejvýraznějším výhodám patří:

  • spolehlivá a odolná ocelová konstrukce,
  • atraktivní vzhled,
  • bezúdržbovost,
  • mimořádně rychlá čistá montáž.

Není tedy důvod váhat – stačí nás kontaktovat a objednat si kvalitní produkt s dlouhodobou zárukou za bezkonkurenční cenu!


Pro bližší informace kontaktujte naše prodejce na infolince GARDEON +420 604 702 702


PODMÍNKY UPLATNĚNÍ JAKÉKOLIV SLEVY

Sleva platí pouze při podpisu smlouvy v prostorách firmy 3PO SLOVAKIA, s.r.o. (Turčiansky Ďur č.49, 038 43) a v případě úhrady zálohové faktury ve výši 100% z ceny díla.

 

Tesla v prístrešku SIEBAU pre dve autá v antracitovej farbe