Ikona telefonu +420 210 012 222 Po - Pá 7:30 - 17:00
Ikona shopu Vyzkoušejte náš
e-shop »

Gardeon Exclusive – výjimečný design

Konfigurovat přístřešek GARDEON

Chcete mít to nejlepší z nejlepšího? Vyberte si pro svůj přístřešek nebo pergolu novinku v naší nabídce – strukturovaný povrch GARDEON EXCLUSIVE s výrazným metalickým vzhledem. Nejenže skvěle vypadá, ale přináší i zajímavá vylepšení z praktického hlediska.

Práškové barvy, které používáme pro standardní úpravu kovových prvků montovaných staveb GARDEON, vytvářejí na povrchu velmi kvalitní ochrannou vrstvu – stálobarevnou a spolehlivě odolnou vůči všem povětrnostním vlivům.


Nyní vám však přinášíme novinku, která přidává ještě něco navíc, a to jak po stránce designové, tak praktické. Naší novinkou pro rok 2024 v oblasti povrchových úprav je mimořádně odolná prášková barva, která vytváří exkluzivní matný vzhled s metalickou texturou.


 

Exkluzivní provedení - Strukturovaný povrch

  • Kovový efekt s jemnou metalickou texturou
  • Mimořádně odolná prášková barva pro kovové architektonické komponenty vypalovaná při 180 °C
  • Zachovává maximální barevnou stálost s nejlepší odolností v exteriéru
  • Vysoce kvalitní prášková barva od americké společnosti AXALTA s více než 150letou tradicí v oblasti nátěrů
  • Vynikající odolnost vůči povětrnostním vlivům a odolnost proti oděru
  • S dlouhodobou barevnou stálostí nabízí spolehlivý a elegantní vzhled, čímž uspokojuje vysoké standardy kvality a trvanlivosti
garáže na mieru podľa vašich predstáv

Nový strukturovaný povrch přístřešků

Nový – strukturovaný povrch

Starý povrch přístřešků

Standardní – hladký povrch

Nový – strukturovaný povrch

Standardní – hladký povrch

Nová – strukturovaná atika

Původní atika

Konfigurovat přístřešek GARDEON

Špičková kvalita

Pro naši novou povrchovou úpravu jsme zvolili výrobek americké společnosti AXALTA, která má více než 150letou tradici ve výrobě nátěrových hmot. Jedná se o extrémně odolnou práškovou barvu na kovové architektonické prvky, která se vypaluje při teplotách až 180 °C – její vysoké nároky na kvalitu potvrzuje 25letá záruka výrobce na trvanlivost, která je nejvyšší na trhu. Tato speciální povrchová úprava, kterou nabízíme pod názvem GARDEON EXCLUSIVE, navíc vytváří zajímavý metalický efekt s jemnou metalickou strukturou. Standardní cena řešení je 19 600 Kč (nová strukturovaná atika není součástí ceny).

Elegantní vzhled

Pro kovové prvky našich staveb standardně používáme vysoce kvalitní práškové barvy podle vzorníku RAL, které vytvářejí hladký, lesklý povrch ve vámi zvoleném odstínu. Nová povrchová úprava se naopak vyznačuje metalickou strukturou s exkluzivním matným vzhledem – právě tento sofistikovaný detail skvěle dotváří moderní design našich montovaných budov. Nová povrchová úprava se používá především u přístřešků a pergol, a to jak v kategoriích GARDEON, tak INDIVIDUAL. Lze ji použít nejen na sloupy a patky, ale také na střešní nosníky a další prvky, jako jsou atiky a stěnové panely. Všechny prvky tak lze dokonale barevně a designově sladit.


Kromě matného strukturovaného povrchu je novinkou také obzvláště elegantní černý odstín, který v rámci standardní barevné řady představuje klasickou alternativu k módní antracitové.


Nový strukturovaný povrch přístřešků

Konfigurovat přístřešek GARDEON

Praktické vlastnosti

Naše nejnovější inovace se netýká pouze designu nebo estetických vlastností. Velkou výhodou nového strukturovaného povrchu je také jeho extrémní odolnost. Můžete se spolehnout na to, že odolá všem povětrnostním podmínkám, a na barevnou stálost odstínu, která se nemění ani při dlouhodobém vystavení slunečnímu záření. Další praktickou vlastností, kterou oceníte, je jeho mimořádná odolnost proti oděru.

 

Nový povrch s kovovou texturou nejenže lépe odolává běžnému opotřebení, ale vydrží i drobnou neopatrnost při přenášení zahradního nábytku nebo dětských hrách. A třešnička na dortu – na rozdíl od lesklého povrchu nezůstávají na matném texturovaném povrchu viditelné otisky prstů a celkově je méně náchylný k znečištění nebo vytváření fleků.


Potřebujete poradit?

Napište nám na e-mail info@gardeon.cz nebo zavolejte na infolinku +420 210 012 222 a my vám rádi poradíme s výběrem.