Ikona telefonu +420 210 012 222 Po - Pá 7:30 - 17:00
Ikona shopu Vyzkoušejte náš
e-shop »

Smontujte si svůj zahradní domek sami a ušetřete!

CHCEME DOMEK BEZ MONTÁŽE

Maximálně bezúdržbový

Naše domky nevyžadují žádnou údržbu, což je výhoda například oproti dřevěným chatkám

Spolehlivý ochránce

Bezpečné uskladnění věcí díky moderní technologii a pevným uzamykacím prvkům

Více místa pro vás

Oproti zděnému domku získáte o 50cm vnitřního prostoru navíc


Nabídka, kterou využilo již několik desítek spokojených zákazníků! V závislosti na velikosti a samotného provedení zahradního domku můžete díky instalaci vlastní podpěry ušetřit částku od 6250-13 750 Kč s DPH!


Video z montáže zahradního domku

Je to úplně jednoduché!

V žádné zahradě by neměl chybět zahradní domek, o tom není pochyb.

A není pochyb ani o tom, že montované domky GARDEON mají řadu výhod – paří k nim i mimořádně jednoduchá montáž, o čemž se můžete sami přesvědčit.

 

V klidu si objednejte váš nový zahradní domek bez montážních služeb! Nemusíte být ani zručný kutil a svépomocí stavbu montovaného domku hravě zvládnete. Ušetříte několik set eur (v závislosti na velikosti domku), a navíc získáte dobrý pocit z výsledku vlastní práce.

Jak postavit zahradní domek

V první řadě je třeba připravit vhodný podklad – ten je nutný v každém případě, zda si objednáte domeček s montáží nebo bez montáže. Svépomocí jednoduše zhotovíte například betonovou základovou desku, základy domku mohou tvořit i betonové patky, které se dají zkombinovat se zámkovou dlažbou.

Více o přípravě podkladu pod montovaný zahradní domek se dozvíte na naší stránce v sekci Jak si vybrat zahradní domek.

Po vytvrdnutí betonu se můžete pustit do montáže domku. Při svépomocné výstavbě přitom jistě oceníte několik výhod našeho systému. V první řadě je montáž velmi jednoduchá – všechny potřebné otvory jsou předpřipravené a spojovací i kotvící materiál je součástí dodávky.

Podle podrobného manuálu, který vám spolu s domkem též dodáme, montáž určitě zvládnete.

A pokud byste přece jen měli nějaké otázky, naši zkušení montéři budou připraveni telefonicky vám na ně odpovědět. Ještě stále váháte? Nemusíte! Poslední pojistkou je, že montáž si můžete kdykoliv objednat i dodatečně. (I když, popravdě řečeno, ještě se to nestalo.)

 

Další výhodou našeho systému je rychlost výstavby – montovaný zahradní domek GARDEON postavíte za pár hodin, zděný domek byste stavěli několik dní až týdnů. Na našich montovaných domcích netřeba dělat ani žádné povrchové úpravy, které bývají náročné na čas a zručnost.

Stěnové díly totiž dodáváme i s hotovou kvalitní omítkou. Zde je třeba zmínit i další výhodu, která souvisí s kvalitní povrchovou úpravou našich montovaných staveb – na rozdíl od dřevěného domku, nebo domku zhotoveného z OSB desek nemusíte ten od nás ani po letech natírat či jinak ošetřovat.

Chcete montovaný domek využívat jako zahradní chatku, takže by se vám hodilo, kdyby byl zateplený? Stačí si takový objednat a součástí stěn, které vám dodáme, bude i zateplení. Montáž je tedy jednoduchá a rychlá bez ohledu na projekt či typ domku – zateplený nebo nezateplený, s přístřeškem nebo bez přístřešku, princip zůstává stejný. Za pár hodin máte hotovo, a můžete domeček používat – ať už jako zahradní karavan nebo domek na nářadí.

Co budete potřebovat? Všechny montážní díly, spojovací a kotevní materiál vám dodáme, stejně i podrobný návod na montáž. Jediné, co byste si měli zajistit, je nářadí.


Nabídku, kterou využilo již několik desítek spokojených zákazníků! V závislosti na velikosti a samotného provedení zahradního domku můžete díky instalaci vlastní podpěry ušetřit částku od 6250-13 750 Kč DPH!

Máte otázky k montáži zahradního domku svépomocí? Neváhejte nám zavolat nebo napsat, rádi Vám poradíme!


 

Při montáži zahradního domku budete potřebovat

  • akumulátorový šroubovák (tzv. utahovák), který využijete na pevné dotažení všech šroubů
  • sadu gola klíčů
  • příklepovou vrtačku a vrták - na ukotvení domku se používají 10 cm dlouhé natloukací šrouby (nepoužíváme chemické kotvy), na které je třeba vyvrtat do podkladu otvory
  • metr a úhloměr na proměření úhlopříček a ověření pravých úhlů mezi stěnami domku
CHCEME DOMEK BEZ MONTÁŽE

Nabídku, kterou využilo již několik desítek spokojených zákazníků! V závislosti na velikosti a samotného provedení zahradního domku můžete díky instalaci vlastní podpěry ušetřit částku od 6250-13 750 Kč DPH!

Máte otázky k montáži zahradního domku svépomocí? Neváhejte nám zavolat nebo napsat, rádi Vám poradíme!