Ikona telefonu +420 210 012 222 Po - Pá 7:30 - 17:00
Ikona shopu Vyzkoušejte náš
e-shop »

Atypické garáže na míru a montované sklady

Postavit svoji garáž

Krátka doba výstavby

Montovaná garáž postavena v rekordně krátké době, jen za jeden pracovní den

Ušetříte peníze

Naši garáž si můžete pořídit až o 60% levněji oproti tradiční zděné variantě

Více místa pro vás

Oproti zděné garáži získáte o 50cm vnitřního prostoru navíc


Praktické všestranné řešení

Montované objekty GARDEON nemusí sloužit jen jako garáže či dvojgaráže. Auto totiž není zdaleka to jediné, co dokáží naše stavby spolehlivě ochránit. Systém „skládačky“ z plechových stěn umožňuje dostatečnou variabilitu rozměrů i řešení umístění a velikosti oken či dveří, k uzavřené části lze navíc doplnit i otevřený přístřešek, takže možnosti využití jsou skutečně široké a fantazii se v tomto směru u nás meze nekladou.

Potřebujete při svém podnikání sklad materiálu spojený s prostorem na jeho příjem a výdej? Hodila by se vám větší dílna? Nebo si chcete otevřít malý bufet či obchod? Žádný problém! Montovaný objekt vám navrhneme na míru tak, aby vyhovoval vašim konkrétním požadavkům.

Rychle, na míru – bez problémů!

Základem všech našich staveb je montovaná konstrukce sestavená ze stěn z profilovaného ocelového plechu, jejichž vnější povrchovou úpravu tvoří speciální omítka. Ta k plechovým stěnám dokonale přilne a vytvoří nejen účinnou ochrannou vrstvu, ale dodá objektu i estetický vzhled. Montovanou stavbu tak od zděné na první pohled nerozeznáte, ale může vám oproti ní přinést řadu praktických výhod.

Naše objekty jsou postaveny moderní technologií montáže, jejíž předností je mimořádně rychlá výstavba.

 

Všechny součásti konstrukce dovezeme na vámi určené místo v nákladním autě a na připraveném podkladu smontujeme celý objekt za jeden až dva dny (čas potřebný na montáž závisí na velikosti objektu). Nový sklad či obchod tak můžete mít postavený bez problémů a velmi rychle.

Peníze však ušetříte nejen díky úspoře času. I samotnou stavbu budete mít za bezkonkurenční cenu – až o 60% levnější, než byste si dokázali zajistit podobný zděný objekt.

Další výhodou montovaných plechových staveb je minimální tloušťka stěn (pouze 50 mm). To v konečném důsledku přináší nemalou úsporu místa, kterou oceníte nejen při skladových prostorech. Přestože jsou stěny opravdu subtilní, tato konstrukce se zároveň vyznačuje vysokou stabilitou, kterou potvrzují statické výpočty.

Jelikož naše stavby jsou zhotoveny z vysoce kvalitních a trvanlivých certifikovaných materiálů, můžeme vám garantovat jejich mimořádně dlouhou životnost. Navíc mají minimální nároky na údržbu. Pouze pokud se stěny po letech ušpiní, stačí je umýt pomocí tlakového čističe.

Na našich montovaných objektech oceníte široké možnosti přizpůsobení – ať už jde o rozměry, barevnost fasády a střechy, nebo volbu doplňků a příslušenství. Součástí stavby může být také přístřešek umístěn podle vašich potřeb. Montovaná stavba se tedy dokáže přizpůsobit vašim potřebám.

Postavit svoji garáž

Video atypické garáže na míru


Na základě dlouholetých zkušeností vám můžeme poskytnout kvalitní poradenství při plánování vaší vysněné stavby.

Pošlete nám předběžný náčrt stavby a fotografie pozemku na info@gardeon.cz a rádi pro vás vypracujeme nezávaznou cenovou nabídku.


Technická omezení

  • maximální typizovaná šířka - 5800mm (rozměr lze upravit, vyskládat na míru až do šířky 20 000mm)
  • maximální typizovaná hloubka - 8740mm (rozměr lze upravit, vyskládat na míru až do hloubky 20 000mm)
  • maximální typizovaná výška stěny - 3000mm
  • maximální výška garážové brány - 2750mm při výšce stěny 3000mm
  • minimální vzdálenost konstrukčního otvoru na dveře, okno, světlík, bránu - 200mm
  • minimální vzdálenost konstrukčního otvoru od spodní hrany stěny - 50mm
  • maximální rozměr konstrukčního otvoru na dveře - 1200x2000mm
  • minimální rozměr konstrukčního otvoru - 300x300mm
  • minimální hloubka stavby pro osazení garážové brány s pohonem - 3560mm
garáže na mieru podľa vašich predstáv
Postavit svoji garáž

Speciální řešení na speciální požadavky

Nevyhovují vám standardní řešení či běžné rozměry? Potřebujete netradiční plechovou garáž, zahradní domek, altán, přístřešek nebo jinou stavbu, která nezapadá do žádné z nabízených kategorií?

Pak je řešením přesně pro vás individuální stavba na míru.

Garáž nemusí být pouze místem na „uskladnění“ auta. Může sloužit jako odkládací prostor, hospodářská stavba či podnikatelský objekt, například autoservis. Výběrem stavby na míru ušetříte čas, který byste jinak museli věnovat hledání vhodného objektu.

 

Jednoduše si v pohodlí domova navrhnete stavbu jakou potřebujete, a my vám po vzájemné komunikaci můžeme vyjít vstříc.

O celý proces návrhu a realizace se postarají profesionálové, a protože montáž garáže je otázkou jen jednoho pracovního dne, už zanedlouho může na vašem pozemku stát funkční objekt, který splní vaše očekávání a navíc bude ladit s domem a jeho okolím.

Jestě stále jste se nerozhodli? Kontaktujte nás, rádi odpovíme na všechny vaše otázky.

Postavit svoji garáž

Více fotografií najdete na našem Facebooku | GARDEON