Ikona telefonu +420 210 012 222 Po - Pá 7:30 - 17:00
Ikona shopu Vyzkoušejte náš
e-shop »

Příslušenství a doplňky k přístřeškům GARDEON

Navrhnout svůj přístřešek GARDEON

Praktická stavba na různé způsoby

Přístřešky GARDEON jsou šikovné zahradní stavby, které mohou splnit různé požadavky – ať už chcete překrýt stání pro jedno nebo pro dvě auta, zastřešit prostor před vstupem do domu nebo terasu před obývákem, případně potřebujete chráněné místo pro uložení dřeva u zahradního domku. S našimi přístřešky můžete vše toto vyřešit rychle a za výhodnou cenu. K výhodám přístřešků GARDEON patří i odolná konstrukce bez nároků na údržbu a velká variabilita, kterou umožňuje široká nabídka rozměrů a příslušenství.

Bez nároků na údržbu

Přístřešky GARDEON mají jednoduchou, a zároveň estetickou, funkční a odolnou konstrukci s mimořádně dlouhou životností. Hodí se proto k různým typům rodinných domů a budou vám spolehlivě sloužit po mnoho let bez toho, abyste jim věnovali speciální pozornost. Nosný systém přístřešku tvoří 6 až 8 ocelových sloupků s rozměry 10 x 10 cm (na každé straně přístřešku jsou 3 nebo 4 sloupky v závislosti na jeho velikosti).

 

Na stabilní sloupkové konstrukci je osazena plochá střecha s mírným spádem, elegantně ukončena atikou. Tato promyšlená konstrukce umožňuje mimořádně rychlou realizaci a díky čistému jednoduchému vzhledu jsou přístřešky GARDEON univerzální a hodí se ke každému typu rodinného domu.

Dlouhou životnost našich montovaných konstrukcí zaručují zejména trvanlivé certifikované materiály, ze kterých jsou vyrobeny. Všem ocelovým prvkům poskytuje spolehlivou a dlouhodobou ochranu dvojité žárové pozinkování, které spolu s povrchovou úpravou (moderní práškovou barvou nebo odolnou omítkou), zajišťuje vysokou odolnost celé konstrukce proti povětrnostním vlivům. Všechny naše přístřešky jsou tedy vhodné do jakýchkoliv klimatických podmínek na Slovensku.

Jejich velkou výhodou je přitom bezúdržbovost – přístřešek si ani po letech nevyžaduje žádný nátěr ani jiné ošetření, případné ušpinění stačí omýt vodou, například pomocí tlakového čističe.

Navrhnout svůj přístřešek GARDEON

Video designových dřevěných výplní pro pergolu do zahrady nebo přístřešek pro auto


Podívejte se níže na všechny možnosti úprav a doplňků a nechte si od nás vypracovat nezávaznou cenovou nabídku na montovaný přístřešek GARDEON.


 

Šikovný systém doplňků

Základní konstrukci přístřešku můžete doplnit volitelnými stěnovými panely, které vytvoří prostorové vymezení, optickou bariéru či fyzickou ochranu. V decentním rámu je upevněna trendová výplň, kterou tvoří vodorovné laťování.

Na výběr jsou panely s rozměry 1000 x 1900 mm a 1200 x 1900 mm (šířka x výška), které lze osadit podle potřeby na různé strany přístřešku. Mezi panely a zemí, a také mezi panely a střechou je vždy mezera (šířka horní mezery je závislá od spádu střechy).

Zejména v případě výškových rozdílů na pozemku mohou být praktickou volbou i výškově nastavitelné ocelové sloupy, s tzv. HAP systémem. Skrytý výsuvný systém kotvících patek (tzv. pantoflí) umožňuje výškové nastavení sloupu v rozmezí až 15 cm.

Praktické vlastnosti montovaných přístřešků rozšiřují také různé varianty zastřešení. Vedle ploché střechy s permanentní konstrukcí z ocelových nosníků a střešní krytinou z trapézového plechu je za příplatek dostupná i zateplená střecha Gardeon Thermopanel. Střecha Gardeon Thermopanel má sendvičovou konstrukci z Thermopanelů s integrovanou izolací z PIR pěny. To zlepšuje její tepelněizolační vlastnosti a zároveň zvyšuje stabilitu a pevnost zastřešení (nosnost základní střechy je 125 kg / m2, u Gardeon Thermopanel střechy se dá zvýšit až na 250 kg / m2).

 

Finančně nenáročné řešení problémů s kondenzací u neizolované střechy představuje standardní krytina (z trapézového plechu) s povrchovou úpravou DRIPSTOP – antikondenzační fólie uchovává ve své struktuře kondenzát až do doby, než se po oteplení nevypaří do okolí.

Další možností je prosvětlení prostoru pod přístřeškem – nedostatku přirozeného denního světla pod zastřešením se dá šikovně předejít vložením průhledných částí střešní krytiny.

Optimálním řešením, které naleznete i v naší nabídce, je vložení pásů z odolného polykarbonátu.

V naší nabídce najdete nejen širokou škálu standardních rozměrů, ale i možnost zhotovit přístřešek na míru. Také barevnost umíme přizpůsobit vašim představám – za příplatek je v nabídce úprava práškovou barvou dle vzorníku RAL tak, aby byl váš nový přístřešek dokonale sladěný s domem, zahradním domkem či jinými zahradními prvky.

I při takové jednoduché zahradní stavbě jakou je přístřešek je tedy možností skutečně mnoho.

Neumíte se rozhodnout nebo potřebujete poradiť? Kontaktujte nás, rádi vám s výběrem pomůžeme.

Navrhnout svůj přístřešek GARDEON

Kovová výplň bez údržby

DESIGNOVÁ NOVINKA!

Trendová kovová výplň, která nepotřebuje údržbu

Efektivní kovové výplně, které mohou plnit například funkci exteriérových dělících prvků či designových zástěn, jsou v moderní architektuře stále populárnější. Nyní je najdete i v nabídce naší firmy – výplňové panely jsou vyrobeny z tvarovaných ocelových profilů, které jsou ve standardním provedení žárově pozinkované. Následně se na profily nanáší prášková barva s jemnou strukturou, která vytváří povrchovou úpravu odolnou proti poškrábání (nejoblíbenějším odstínem je RAL 7016 – antracit).

Kovové výplňové panely nabízíme ve velikosti od rozměru 1000 x 1900 mm a 1200 x 1900 mm (šířka x výška), jednotlivé vodorovné elementy mají tloušťku 19 mm a výšku 90 nebo 110 mm.

Trendové kovové výplně efektně dotváří design našich montovaných staveb GARDEON. Představují přitom nejen elegantní, ale i cenově výhodné a trvanlivé řešení – garantujeme jejich dokonalou odolnost proti vnějším vlivům a jednoznačnou bezúdržbovost. To znamená, že ani v budoucnu nebudete muset obnovovat jejich povrchovou úpravu.

DESIGNOVÉ DŘEVĚNÉ VÝPLNĚ

Soukromí a komfort si můžete zvýšit pomocí stěnových výplní, které vám osadíme na požadovaná místa mezi sloupy. Výplně tvoří trendové vodorovné laťování ze smrkového dřeva, které je v základní variantě ošetřené olejem.


Ošetření ochranným olejem na dřevo je zahrnuto v ceně výplně.

GARDEON THERMOPANEL STŘECHA

Střecha Gardeon Thermopanel má sendvičovou konstrukci z Thermopanelů s integrovanou izolací z progresivní PIR pěny. To zlepšuje její tepelněizolační vlastnosti a zároveň zvyšuje stabilitu a pevnost přestřešení (nosnost základní střechy je 125 kg / m2, u Gardeon Thermopanel střechy se dá zvýšit až na 250 kg / m2).


Doplatek na Gardeon Thermopanel střechu začíná na částce od 1000 Kč s DPH / m2 (výsledná cena se vypočítává v závislosti na velikosti přístřešku).

TRAPÉZOVÁ STŘEŠNÍ KRYTINA S ÚPRAVOU DRIPSTOP

Praktické vlastnosti montovaných přístřešků rozšiřují také různé varianty zastřešení. Vedle ploché střechy s permanentní konstrukcí z ocelových nosníků a střešní krytinou z trapézového plechu, vám nabízíme i standardní krytinu s povrchovou úpravou DRIPSTOP.

Antikondenzační fólie DRIPSTOP je vyrobena z nespočetného množství mezi sebou propojených PES vláken. Mezi těmito vlákny existují malé komůrky. Jejich účelem je uchovávat kondenzát do té doby, dokud se po venkovním oteplení opět nevypaří zpět do prostoru (cca 500 g / m2 za 6 hodin). Úsporné řešení na problémy kondenzace u pergoly s neizolovanou střechou.


Doplatek na systém DRIPSTOP je 200 Kč s DPH/m2.

POLYKARBONÁTOVÁ STREŠNÍ KRYTINA

Další možností je prosvětlení prostoru pod přístřeškem. Zejména pod většími přístřešky totiž může být nedostatek přirozeného denního světla, čemuž se dá šikovně předejít vložením průhledných částí střešní krytiny. Pro tento účel nabízíme optimální řešení – možnost vložení pásů z odolného polykarbonátu.


Doplatek na polykarbonátovou střešní krytinu je 875 Kč s DPH/m2.

HAP SYSTÉM

Ocelové sloupy jsou kromě standardního provedení dostupné také ve výškově nastavitelné variantě s HAP systémem. Jedná se o výsuvné pantofle přístřešku, které jsou schované v samotném nitru sloupu přístřešku. V případě výškových nerovností lze botičku výškově nastavit až do 15cm.


Doplatek na HAP systém je 1250 Kč s DPH/1 sloup (pokud tedy přístřešek stojí na 6 sloupech, doplatek činí 7500 Kč s DPH).

MOŽNOST VÝBĚRU RAL BARVY

Z jednoduché konstrukce našich přístřešků vychází i jejich čistý, moderní design. Barevnost té vaší si přitom můžete vybrat ze vzorníku RAL tak, aby ladil s domem či dalšími zahradními prvky. Líbila by se vám elegantní antracitová konstrukce, kterou by doplňovaly decentní hnědé výplňové panely? Žádný problém! Chtěli byste namísto standardních bílých střešních nosníků raději konstrukci v odstínu bílého hliníku? I na tom se můžeme dohodnout.


Barevné odstíny na míru pro vás rádi naceníme.

Neumíte se rozhodnout? Kontaktujte nás, rádi vám s výběrem pomůžeme.

Zavolejte na infolinku +420 210 012 222 nebo váš požadavek pošlete prostřednictvím e-mailu na info@gardeon.cz. Tešíme se na váš zájem!

Navrhnout svůj přístřešek GARDEON

Více fotografií najdete na našem Facebooku | GARDEON