Ikona telefonu +420 210 012 222 Po - Pá 7:30 - 17:00
Ikona shopu Vyzkoušejte náš
e-shop »

GARDEON U VÁS DOMA
Odborná konzultace zcela zdarma, přímo u Vás doma!

Naplánovat termín obhlídky

Online někdy nestačí, proto se s vámi rádi setkáme osobně

Objednávání online je dnes běžnou rutinou

Dnes nakupujeme online nejrůznější zboží, od potravin až po jednoduché stavebniny. Je to velmi pohodlné. Tento způsob vás však ochuzuje například o odborné poradenství, takže v některých případech budete muset nastudovat spoustu informací.

Existují také výhody „kamenných“ obchodů

Někdy si potřebujete materiály jen osahat, podívat se na detaily, zeptat se nebo si nechat poradit s výběrem… V GARDEONU nám osobní schůzka a návštěva přímo u vás doma umožní lépe porozumět vašim individuálním potřebám a požadavkům – abychom pak mohli navrhnout řešení, které bude nejlépe vyhovovat vám a vaší nemovitosti.

Jak si můžete naplánovat montovanou stavbu GARDEON?

1. Online – pomocí konfigurátoru

Pokud přesně víte, jaký typ a rozměry stavby potřebujete a jaké barvy a detaily by vám vyhovovaly, můžete si montovanou stavbu GARDEON navrhnout sami velmi snadno.

Stačí kliknout na Konfigurátor na našich webových stránkách a ten vás krok za krokem provede celým návrhem až po kontaktní formulář. Pokud máte další otázky, neváhejte nám zavolat – rádi vám se vším pomůžeme na dálku.

2. Po telefonu

Pokud si netroufáte navrhnout svou novou garáž nebo zahradní domek sami nebo máte další otázky, stačí nám zavolat na číslo +420 210 012 222 nebo nám napsat na e-mail info@gardeon.cz, kdy by vám vyhovoval rozhovor, a my vám v danou chvíli zavoláme zpět.

Celý proces návrhu a objednání pak dokončíte s naším odborným konzultantem na dálku, z pohodlí vašeho domova. O nic z toho se nemusíte starat. S tímto pohodlným způsobem navrhování a objednávání staveb máme dlouholeté zkušenosti, o čemž svědčí reakce našich spokojených zákazníků.

3. Při návštěvě našeho showroomu

S některými otázkami vám však ani při nejlepší vůli nemůžeme poradit po telefonu – například s výběrem barev. Pokud byste si chtěli nejen barvy, ale i další detaily našich montovaných domů detailně prohlédnout v reálu, máte k tomu skvělou příležitost v našem Showroomu montovaných domů v Turčianském Ďuru.

Je to největší showroom svého druhu na Slovensku a najdete v něm ukázky všech námi nabízených staveb. A pokud si domluvíte konzultaci, můžete využít i nezávazné odborné poradenství našich zkušených prodejců přímo na místě.

4. GARDEON u vás doma

Máte spoustu otázek a rádi byste si na vlastní oči prohlédli naše vzorníky, barvy nebo jiné materiály? Pak mohou naši odborní poradci přijet přímo k vám domů a se vším vám poradit – přesně k tomu slouží naše služba Gardeon u vás doma. Naše odborné poradenství vychází z našich zkušeností a reálné praxe – realizovali jsme doslova tisíce montovaných staveb a každá z nich je jedinečná.

Gardeon u vás doma je naše poradenská služba, která vás k ničemu nezavazuje ani nic nestojí. Její rezervace není vůbec složitá – stačí si s námi domluvit termín, který vám vyhovuje.

Naplánovat termín obhlídky

Co získáte se službou „GARDEON u vás doma“?

Odborné konzultace a poradenství

Pokud se v množství informací trochu ztrácíte a rádi byste, aby vám s rozhodováním pomohl někdo, kdo vám vysvětlí všechna pozitiva možností a poskytne vám fundované rady, pak je naše služba Gardeon u vás doma přesně to, co hledáte. Zahrnuje totiž profesionální poradenství od jednoho z našich zkušených zástupců společnosti.

Můžete si být jisti odborností našich rad, protože víme, co děláme, a děláme to už dlouho. Postavili jsme více než 7 000+ montovaných staveb po celé zemi a naší nejlepší referencí jsou naši spokojení zákazníci.

Potřebujete odbornou radu nebo konzultaci? Nemusíte nikam chodit! Přijedeme za vámi.

Reálné ukázky vzorků

Montované stavby GARDEON mají moderní design, který nemusí každý znát. Navíc je k dispozici celá řada zajímavých variant – barevných, designových i materiálových, a na výběr je i spousta doplňků – od střešních detailů až po designové stěnové panely používané v přístřešcích a pergolách. Chcete se na vlastní oči přesvědčit, jak vypadá omítka na ocelové stěně a jak vypadá designová výplň přístřešku pro auto? Nebo byste se chtěli podívat, jaký je rozdíl mezi zateplenou a nezateplenou střechou? Zajímá vás, jaký odstín omítky na garáži bude nejlépe ladit s vaším domem a jaká barva střešní atiky bude ladit s okenními rámy nebo střešní krytinou? I k tomu všemu může být užitečný průzkum domu.

Součástí naší domácí prohlídky jsou také fyzické ukázky vzorků. Získáte tak přesnou představu o tom, z čeho bude vyrobena vaše montovaná garáž, jak může vypadat pergola nad terasou nebo jak bude nová zahradní stavba barevně ladit s vaším domem.

Naplánovat termín obhlídky

Služba „GARDEON u vás doma“ je nyní zdarma. Proč?

V GARDEONu jsme odjakživa kladli velký důraz na osobní přístup k zákazníkům. Zároveň jsme perfekcionisté, takže u nás musí výsledek vždy stát za to. Musí být dokonalý do posledního detailu.

Právě proto jsme se rozhodli nabízet i službu GARDEON u vás doma – jsme totiž přesvědčeni, že právě takové osobní setkání u vás, na vašem pozemku, nám v mnoha případech umožní nabídnout vám ta nejlepší řešení šitá přesně na míru. Protože při plánování každé zahradní stavby se může vynořit množství otázek, a najít ty správné odpovědi nemusí být vždy naprosto jednoduché. Navíc, některé otázky se jednoduše přes telefon zodpovědět nedají. Někdy je třeba věci vidět, ohmatat si, zeptat se… a právě zde může být cestou osobní setkání s naším odborným konzultantem, který vám pomůže najít optimální řešení přímo na tom místě, kde by měla nová stavba stát. A tím vlastně dospějeme k tomu, co je naším společným cílem – k vaší spokojenosti se stavbou, která splnila vaše očekávání.

Naplánovat termín obhlídky

Chcete si naplánovat termín prohlídky?

Napište nám na info@gardeon.cz nebo zavolejte na infolinku +420 210 012 222 a naplánujeme si osobní setkání přímo u vás doma.