Ikona telefonu +420 210 012 222 Po - Pá 7:30 - 17:00
Ikona shopu Vyzkoušejte náš
e-shop »

Přístřešky GARDEON pro jedno auto

Postavit svůj přístřešek

Praktické řešení za rozumnou cenu

Míváte při parkování naspěch? Auto přece nemusíte parkovat v garáži, můžete jej jednoduše odstavit pod přístřeškem. Ušetříte čas, protože u přístřešku není třeba otevírat a zavírat bránu, a vaše auto bude stát ve stínu, chráněné před sluncem, deštěm i sněhem. Pokud hledáte praktické řešení za rozumnou cenu, pak jsou naše ocelové montované přístřešky GARDEON pro vás tou správnou volbou. Představují totiž účelné a zároveň estetické kryté parkování – mají jednoduchou, ale funkční a odolnou konstrukci, takže se hodí k různým typům domů, budou vám spolehlivě sloužit po mnoho let, a můžete je mít za velmi příjemnou cenu.

Účelná konstrukce

Základem přístřešků GARDEON je odolná ocelová sloupková konstrukce, na níž je osazena plochá střecha s mírným spádem. Nosný systém přístřešku pro jedno auto tvoří 6 až 8 sloupků o rozměrech 10 x 10 cm (na každé straně přístřešku jsou 3 nebo 4 sloupky v závislosti na jeho velikosti). Konstrukci střechy tvoří ocelové nosníky, na kterých je uložena plechová střešní krytina. Okraje střechy jsou elegantně začištěny atikou.

Koncept doplňují volitelné stěnové panely, které tvoří nenápadný rám a stylová výplň s dřevěným laťováním. Na výběr jsou panely o rozměrech 1 × 2 nebo 1,2 × 2 m, které lze osadit podle potřeby na různé strany přístřešku. Mezi panely a zemí, a také mezi panely a střechou, je vždy mezera (šířka horní mezery je závislá od spádu střechy).

 

Široké možnosti

Potřebujete parkování chráněné před sněhem a pálícím sluncem, nebo by se vám hodil spíše zahradní altán na posezení s rodinou a přáteli? Montované přístřešky GARDEON dokáží splnit různé požadavky – v nabídce je totiž nejen široká škála standardních rozměrů, ale i možnost zhotovit přístřešek na míru. Přístřešek může také navazovat na dům, a vytvořit tak překrytí vstupního prostoru či terasy před obývákem.

Díky jednoduché konstrukci a čistému vzhledu jsou přístřešky GARDEON univerzální a hodí se ke každému typu rodinného domu, ať už jde o klasickou nebo moderní architekturu. Jejich barevnost přitom můžeme přizpůsobit vašim představám – za příplatek je v nabídce úprava práškovou barvou dle vzorníku RAL (např. 7016 Antracit).

Výhoda trvanlivých materiálů

Přístřešky GARDEON jsou vyrobeny z trvanlivých certifikovaných materiálů, což zaručuje jejich dlouhou životnost – všem ocelovým prvkům poskytuje spolehlivou a dlouhodobou ochranu žárové pozinkování, které zajišťuje vysokou odolnost celé konstrukce proti povětrnostním vlivům. Další výhodou je bezúdržbovost – přístřešek si ani po letech nevyžaduje žádný nátěr ani ošetřování. Případné ušpinění stačí očistit vodou, například pomocí tlakového čističe.

Postavit svůj přístřešek GARDEON

Video přístřešku GARDEON pro jedno auto


Podívejte se níže na všechny možnosti úprav a doplňků a nechejte si od nás vypracovat nezávaznou cenovou nabídku na montovaný přístřešek GARDEON.


 

Přístřešek pro jedno auto v zahradě

V základní ceně je zahrnuto

  • Dvojité žárové pozinkování kovové konstrukce stavby
  • Vnější povrchová úprava sloupů - akrylátová Švýcarská omítka KABE Permuro nebo prášková barva RAL
  • Kompletní střešní konstrukce - ocelové nosníky, trapézová střešní krytina Maslen a atika
  • Spojovací materiál a kotevní technika švédského výrobce ASTON
garáže na mieru podľa vašich predstáv
Postavit svůj přístřešek GARDEON

Přístřešek pro jedno auto v antracitové barvě

ROZMĚRY

Základní rozměr přístřešku pro jedno auto s plochou střechou je 2500x5020mm, se světlou výškou 2290mm, se spádem střechy 2440 / 2310mm.

Na základě vašich požadavků je přístřešek možné rozšířit do šířky, hloubky a výšky. Informace o všech kombinacích typizovaných rozměrů najdete v našem konfigurátoru.

Světlá výška [mm]: 2160, 2290, 2420 (max. výška cca. 2800)
Hloubka [mm]: 5020, 5200, 5400, 5860, 6860, 7860, 8740
Šířka [mm]: 2500, 2700, 2900, 3100, 3500, 4000, 4500

PRÁŠKOVÉ BARVY RAL

Základní práškové barvy RAL: bílá – 9016, hnědá – 8029, antracitová – 7016, bílý hliník – 9006.

ATIKA - vrchní krycí plech

Atika je vrchní krycí dekorační prvek pergoly s moderní povrchovou vrstvou PVC.

Základní barvy atiky: bílá, hnědá, antracitová, cihlová.

KRYTINA GARDEON THERMOPANEL - DOPLATKOVÁ VÝBAVA

Designovou střechu Gardeon Thermopanel s izolací, ze spodní strany pohledově impregnovanou bílým nástřikem. Zabraňuje přehřívání střechy, kondenzaci a nepříjemnému zvuku v případě silného deště.

Krytina Gardeon Thermopanel dodávaná pro přístřešky s plochou střechou vyniká vysokou stabilitou a pevností:

  • nosnost střechy je 125 kg / m2
  • dá se zvýšit až na 250 kg / m2

V nabídce jsou 3 barvy izolované krytiny: bílá, hnědá, antracitová.

KRYTINA

Standardní krytina dodávaná pro pergoly s plochou střechou je pozinkovaná krytina trapézového profilu.

V nabídce jsou 4 barvy střešní krytiny, ve stejných barvách jako atika: bílá, hnědá, antracitová, cihlová.

Dřevěné výplně

Stěny, které chcete mít uzavřené, doplníme trendovou výplní s dřevěným laťováním.

KOVOVÉ VÝPLNĚ

Trendová výplň s atraktivním kovovým dekorem pro maximální pocit soukromí.

OMÍTKA

Použitím švýcarské akrylátové omítky KABE tvoří naše přístřešky GARDEON dokonalou imitaci zděných staveb. V nabídce máme 9 základních barev omítek a více než 300 designových barev z palety KABE, čímž pergolu sladíme s vaším okolím.

Základní barvy omítky (bez doplatku): bílá, písková, kukuřicová, béžová, cihlová, hnědá, světle šedá, tmavě šedá, zelená.

Nevíte se rozhodnout? Napište nám na email info@gardeon.cz nebo zatelefonujte na naši infolinku +420 210 012 222 a my vám rádi poradíme s výběrem.

Postavit svůj přístřešek GARDEON

Prostorný přístřešek pro jedno auto

Více fotografií najdete na našem Facebooku | GARDEON