Ikona telefonu +420 210 012 222 Po - Pá 7:30 - 17:00
Ikona shopu Vyzkoušejte náš
e-shop »

GARDEON PREMIUM

10 let používání montované stavby zcela bez starostí!

Mám zájem o službu GARDEON PREMIUM

S naší prodlouženou zárukou GARDEON PREMIUM si můžete užívat stavbu až 10 let – pohodlně a s bezplatným servisem. Takovou záruku na montovanou stavbu nikde jinde nedostanete!

Co je GARDEON PREMIUM?

Jednoduše řečeno, jedná se o záruku za kvalitu naší práce a dohodnuté vlastnosti dodané stavby (funkčnost) prodlouženou až na deset let.

Pokud si objednáte garáž, zahradní domek, přístřešek nebo pergolu GARDEON s odbornou montáží, můžete na svou stavbu získat službu GARDEON PREMIUM, tj. dalších sedm let záruky. To znamená celkem až deset let záruky!

Co přesně znamená záruka GARDEON PREMIUM? Je to záruka, že vaše montovaná stavba bude dlouhodobě fungovat a spolehlivě vám sloužit, a pokud se s ní kdykoli během deseti let něco pokazí, poskytneme vám bezplatný servis.


S produktem GARDEON PREMIUM vám po dobu 10 let poskytneme bezplatný servis vaší montované stavby. Pro vás to znamená užívat si ji zcela bez starostí.

Mám zájem o službu GARDEON PREMIUM

Co získáte s GARDEON PREMIUM?

S GARDEON PREMIUM přebíráme na 10 let odpovědnost za to, že vám dodaná montovaná stavba bude fungovat tak, jak má. A pokud ne, poskytneme vám bezplatný servis.

Takže pokud se vám například i po devíti letech zaseknou garážová vrata, pošleme k vám do 24 – 48 hodin našeho vyškoleného technika, který problém odstraní. Pokud kdykoli během dohodnutých deseti let dojde k poruše motoru, který vrata pohání, vyměníme jej zdarma. Se službou GARDEON PREMIUM stačí, když při jakékoliv závadě na vašem panelovém domě zavoláte na naši zákaznickou linku, a my se o celý servis postaráme.

Protože se po dobu deseti let bezplatně postaráme o veškeré opravy, znamená to pro vás:

  • Méně starostí, protože nebudete muset sami shánět ty správné řemeslníky, přemýšlet, kde je najít, nebo se stresovat, zda k vám budou moci přijet co nejdříve... O vše se postaráme my - profesionálně a do 24 až 48 hodin
  • Můžete si být jistější, protože pokud bude jakákoli část budovy potřebovat servis, pošleme k vám naše zkušené techniky, u kterých si můžete být jisti, že práci odvedou řádně a zodpovědně
  • Větší klid, protože pokud se kdykoli během dlouhých deseti let na montované budově něco pokazí, nebude vás oprava stát ani korunu
garáže na mieru podľa vašich predstáv

Jaký je rozdíl mezi GARDEON PREMIUM a pojištěním? Například v případě poruchy motoru, který pohání garážová vrata, obdržíte z pojistné smlouvy peníze ve výši jeho časové hodnoty. Nový motor vám namontujeme zdarma!


Mám zájem o službu GARDEON PREMIUM

Proč nabízíme tuto službu?

Protože máme špičkové výrobky a poskytujeme kvalitní odbornou montáž. Realizovali jsme více než 7 000+ montovaných staveb a máme s touto prací dlouholeté zkušenosti. Díky tomu víme, že jsme dodali perfektní a precizně zhotovenou stavbu, která bude dlouho spolehlivě fungovat. A pokud ne, napravíme to. Protože vaše spokojenost je pro nás důležitá.

Protože nám na našich zákaznících záleží. Proto vám chceme poskytovat ty nejlepší možné služby. Protože není důvod spokojit se s minimem, které stanovuje zákon, když můžete mít maximum – jistotu, že se svou montovanou stavbou nebudete mít žádné starosti ne tři roky, ale deset let.

Kdy a jak si můžete GARDEON PREMIUM objednat?

lužbu GARDEON PREMIUM si můžete objednat současně s objednáním stavby nebo v době, kdy připravujeme vaši objednávku – tedy před termínem montáže u vás doma. Prodloužená záruka na funkčnost stavby pak bude platit 10 let od data dokončení stavby

Kolik tato služba stojí?

Cena prodloužené záruky GARDEON PREMIUM je v nabídce za příplatek ve výši 6 % z celkové ceny stavby včetně DPH.

Mám zájem o službu GARDEON PREMIUM