Ikona telefonu +420 210 012 222 Po - Pá 7:30 - 17:00
Ikona shopu Vyzkoušejte náš
e-shop »

Přístřešky s garážovými vraty

Konfigurovat přístřešek GARDEON

Chytrý kompromis mezi garáží a přístřeškem pro auto

Stojíte před dilematem, zda je lepší postavit přístřešek pro auto, nebo garáž? Na tuto otázku neexistuje jediná správná odpověď. Každá z výše uvedených staveb má své přednosti, takže rozhodování může být někdy obtížné. Záleží na vašich požadavcích na bezpečnost automobilu a komfort parkování a také na možnostech vašeho pozemku. Svou váhu samozřejmě bude mít i konečná cena. Pokud patříte k lidem, kterým na 100 % nevyhovuje ani garáž, ani přístřešek, máme pro vás chytrý kompromis – přístřešky s garážovými vraty.

Bezpečnost + úspora místa a peněz

Nemáte na svém pozemku místa nazbyt a chcete efektivně využít prostor, který máte k dispozici? Ideálním řešením může být přístřešek pro auto před domem nebo vedle domu, umístěný tak, aby byl přesně na hranici pozemku. Výhodou přístřešku pro auto je, že se jedná o vzdušnou stavbu, která může snadno stát na hranici pozemku, a prostor před domem nebo vedle domu nebude s přístřeškem pro auto vypadat příliš stísněně nebo přeplněně. A pokud si vyberete přístřešek pro auto GARDEON s garážovými vraty, získáte parkovací místo, které je z hlediska bezpečnosti srovnatelné s garáží, ale za výhodnější cenu. Garážová vrata na přístřešku pro auto lze použít i k zabezpečení vjezdu na pozemek, čímž se efektivně využije prostor a ušetří další finance.

Další praktickou možností je doplnit přístřešek stěnovou výplň, která může nahradit i plot na hranici pozemku. V přístřešku s garážovými vraty a bočními stěnovými panely bude vůz dostatečně zabezpečen před vandaly nebo nevítanými návštěvníky, stejně jako v garáži. Ačkoli přístřešek pro auto neposkytne úplnou ochranu před všemi povětrnostními vlivy, střecha ochrání auto před sněhem, před přehřátím slunečním žárem a před znečištěním, například ptačími exkrementy. A výplň stěny ochrání také před nežádoucími pohledy a před většinou toho, co by mohl vítr na pozemek zavát z boku. Je to také cenově výhodné řešení, které může být ideální, zejména pokud uzavřenou garáž nepotřebujete z jiného důvodu – pokud ji například nechcete využívat k zimnímu uskladnění sekačky a dalšího vybavení, které by mělo být chráněno před mrazem.

Přístřešek pro auto s garážovými vraty a stěnovou výplní vám poskytne chráněné a bezpečné parkování, bezpečný přístup na pozemek a elegantní oplocení. To vše s minimálními nároky na prostor a za přijatelnou cenu.

Účelný design

Montované přístřešky GARDEON jsou jednoduché, ale účelné a odolné konstrukce, které vám budou spolehlivě sloužit po mnoho let. Jejich základem je stabilní konstrukce z ocelových sloupů, na které je namontována šikmá střecha s mírným sklonem. Nosný systém jednoduchého přístřešku pro auto tvoří 6 až 8 sloupků o rozměrech 10 × 10 cm (3 nebo 4 sloupky na každé straně přístřešku pro auto, v závislosti na jeho velikosti). Střešní konstrukce se skládá z ocelových nosníků, na nichž je položena střešní krytina, okraje střechy jsou úhledně olemovány atikou. Koncepci našich přístřešků doplňují volitelné stěnové panely, které lze umístit na různé strany konstrukce podle vašich požadavků.

Protože nám záleží na kvalitě každého prvku našich staveb, zahrnují přístřešky pro auta s garážovými vraty GARDEON výrobky renomované značky Hörmann. Z jejich sortimentu jsme vybrali dva typy garážových vrat – pevná výklopná vrata nebo sekční (lamelová) vrata, která se zasouvají pod střechu přístřešku pro auto. Obě varianty představují vynikající poměr kvality a ceny.

Široké možnosti

GARDEON montované přístřešky s garážovými vraty mohou splnit různé požadavky na prostor – v naší nabídce najdete nejen širokou škálu standardních rozměrů, ale také možnost vyrobit si přístřešek na míru. Vybírat můžete také ze dvou obecně nejoblíbenějších typů garážových vrat a dvou typů stěnových panelů – s atraktivní kovovou výplní nebo se stylovým dřevěným laťováním. Zvolená strana či strany přístřešku tak budou uzavřeny nejen prakticky, ale i esteticky.

Mezi praktické možnosti patří izolovaná střecha GARDEON Thermopanel, která chrání prostor pod přístřeškem před přehřátím. Izolace střechy také zabraňuje kondenzaci vodních par na spodní straně střechy a tlumí zvuk dopadajících kapek, který by jinak mohl být při silném dešti intenzivnější.

Montované ocelové přístřešky pro auta s garážovými vraty GARDEON jsou praktickým a bezpečným řešením parkování, které se přizpůsobí vašim potřebám a vkusu.

Konfigurovat přístřešek GARDEON

Estetické řešení

Kryté stání pod přístřeškem s garážovými vraty je nejen praktické, ale i estetické řešení. Díky jednoduchému designu a čistému vzhledu se přístřešky GARDEON hodí ke každému typu rodinného domu, ať už se jedná o klasickou nebo moderní architekturu. Jejich barevné provedení lze přizpůsobit vašim představám – pokud si nevyberete ze standardních odstínů, včetně například módní antracitové, je za příplatek k dispozici úprava práškovou barvou podle vzorníku RAL.

Rychlá realizace a bezstarostné používání

U všech našich staveb dbáme na výběr nejkvalitnějších materiálů a prvků od renomovaných dodavatelů a samozřejmě na precizní zpracování. Přístřešky GARDEON jsou vyrobeny z odolných certifikovaných materiálů s kvalitní povrchovou úpravou, která zaručuje jejich dlouhou životnost – všechny ocelové prvky jsou spolehlivě a dlouhodobě chráněny nejen stabilním barevným nátěrem, ale také žárovým zinkováním pod tímto finálním povrchem. Tím je zajištěna vysoká odolnost celé konstrukce vůči povětrnostním vlivům. Další výhodou je bezúdržbovost – přístřešek ani po mnoha letech nevyžaduje žádný nátěr nebo ošetření. Případné znečištění lze pouze očistit vodou, např. tlakovou myčkou.

Protože realizace montované stavby je u nás otázkou několika hodin, můžete mít nový přístřešek pro auto přesně podle svých představ, a to i s kvalitními garážovými vraty, hotový opravdu rychle a kvalitně.

V základní ceně je zahrnuto

  • Dvojité žárové pozinkování kovové konstrukce stavby
  • Vnější povrchová úprava sloupů - akrylátová Švýcarská omítka KABE Permuro nebo prášková barva RAL
  • Kompletní střešní konstrukce - ocelové nosníky, trapézová střešní krytina MASLEN a atika
  • Spojovací materiál a kotvící technika švédského výrobce ASTON
garáže na mieru podľa vašich predstáv
Konfigurovat přístřešek GARDEON

ROZMĚRY

Základní rozměr přístřešku pro jedno auto s plochou střechou je 2500x5020mm, se světlou výškou 2290mm, se spádem střechy 2440 / 2310mm.

Na základě vašich požadavků je přístřešek možné rozšířit do šířky, hloubky a výšky. Informace o všech kombinacích typizovaných rozměrů najdete v našem konfigurátoru.

Světlá výška [mm]: 2160, 2290, 2420 (max. výška cca. 2800)
Hloubka [mm]: 5020, 5200, 5400, 5860, 6860, 7860, 8740
Šířka [mm]: 2500, 2700, 2900, 3100, 3500, 4000, 4500

PRÁŠKOVÉ BARVY RAL

Základní práškové barvy RAL: bílá – 9016, hnědá – 8029, antracitová – 7016, bílý hliník – 9006.

ATIKA - vrchní krycí plech

Atika je vrchní krycí dekorační prvek pergoly s moderní povrchovou vrstvou PVC.

Základní barvy atiky: bílá, hnědá, antracitová, cihlová.

KRYTINA GARDEON THERMOPANEL - DOPLATKOVÁ VÝBAVA

Designovou střechu Gardeon Thermopanel s izolací, ze spodní strany pohledově impregnovanou bílým nástřikem. Zabraňuje přehřívání střechy, kondenzaci a nepříjemnému zvuku v případě silného deště.

Krytina Gardeon Thermopanel dodávaná pro přístřešky s plochou střechou vyniká vysokou stabilitou a pevností:

  • nosnost střechy je 125 kg / m2
  • dá se zvýšit až na 250 kg / m2

V nabídce jsou 3 barvy izolované krytiny: bílá, hnědá, antracitová.

KRYTINA

Standardní krytina dodávaná pro pergoly s plochou střechou je pozinkovaná krytina trapézového profilu.

V nabídce jsou 4 barvy střešní krytiny, ve stejných barvách jako atika: bílá, hnědá, antracitová, cihlová.

Dřevěné výplně

Stěny, které chcete mít uzavřené, doplníme trendovou výplní s dřevěným laťováním.

KOVOVÉ VÝPLNĚ

Trendová výplň s atraktivním kovovým dekorem pro maximální pocit soukromí.

OMÍTKA

Použitím švýcarské akrylátové omítky KABE tvoří naše přístřešky GARDEON dokonalou imitaci zděných staveb. V nabídce máme 9 základních barev omítek a více než 300 designových barev z palety KABE, čímž pergolu sladíme s vaším okolím.

Základní barvy omítky (bez doplatku): bílá, písková, kukuřicová, béžová, cihlová, hnědá, světle šedá, tmavě šedá, zelená.


Potřebujete poradit?

Napište nám na e-mail info@gardeon.cz nebo zavolejte na infolinku +420 210 012 222 a my vám rádi pomůžeme s výběrem.

Více fotografií najdete na našem Facebooku | GARDEON