Ikona telefonu +420 210 012 222 Po - Pá 7:30 - 17:00

Řadové přístřešky SIEBAU

Postavit svůj přístřešek

XXL rozměry, XXL možnosti

Jsou vaší vášní motorky, v létě neodoláte lákání vodního skútru, nebo máte jiné koníčky, pro které potřebujete krytý prostor? Ideálním řešením jsou špičkové německé přístřešky Siebau, pomocí kterých překryjete téměř libovolnou plochu.

Opravdu široké možnosti využití nabízejí i díky konstrukci bez středového sloupku – pohodlně tak pod střechou zaparkujete 3 i více aut, přívěs s člunem, nebo celou flotilu motorek. Elegantní přístřešek však nemusí sloužit pouze k zaparkování auta – klidně může být byť překrytím terasy či stylovým altánkem. S výjimečnou nabídkou renomované značky Siebau se možnostem meze opravdu nekladou.

Elegantní a trendové

Střízlivé tvarosloví přístřešků Siebau je dokonale sladěné s jednoduchou a čistou architekturou moderních rodinných domů. Subtilní ocelovou konstrukci doplňují stěnové elementy, jejichž umístění a vzhled si můžete zvolit podle potřeby – můžete je například sladit s fasádou domu, nebo vytvořit kontrast strukturovaných stěn přístřešku s hladkými omítnutými zdmi domu.

V nabídce je široká škála výplní stěnových prvků – od dřevěných nebo kompozitních desek, přes různé typy ocelového pletiva, až po fasádní desky a plné ocelové a hliníkové, nebo průsvitné akrylové panely.

 

Německá kvalita

Pověstná německá odolnost a trvanlivost je typickou vlastností i pro přístřešky renomované značky Siebau. Jejich základem je sloupková konstrukce vyrobena z kvalitní oceli, která je galvanicky pozinkovaná (galvanické pozinkování vydrží 5x déle než klasické).

Na konstrukci poskytuje firma až 10-letou záruku. Přístřešky dlouhodobě odolávají nepřízni počasí a střecha snese i nápor sněhu. Ani po letech si přitom nevyžadují žádný nátěr ani zvláštní údržbu.

Originální stěnové elementy udělají z vašeho přístřešku unikát. Můžete je nejen navzájem kombinovat, ale i kdykoliv, byť i po letech doplnit či vyměnit.

Plochá střecha může být vyspádovaná:

  • dozadu (standard)
  • dopředu

Výška spádu (rozdíl mezi dvěma protilehlými stranami s nejmenší a největší výškou) je 1 °.

Video z montáže přístřešku SIEBAU pro tři auta s bočním skladem

Postavit svůj přístřešek