Ikona telefonu +420 210 012 222 Po - Pá 7:30 - 17:00

Příslušenství a doplňky k přístřeškům SIEBAU

Navrhnout svůj přístřešek SIEBAU

Sestavte si ideální kombinaci

Přístřešky od renomované německé firmy Siebau Raumsysteme GmbH mají nosnou konstrukci z kvalitní certifikované oceli, na kterou poskytujeme / poskytuje výrobce 10-letou záruku. Všechny kovové součásti jsou galvanicky pozinkované – výhodou galvanického pozinkování je, že vydrží 5x déle než klasické.

Materiály, které domu sluší

Pro stěnové elementy přístřešků Siebau si můžete vybrat ze široké škály moderních materiálů, vyhotovení a barev, které se dají mezi sebou kombinovat. Fantazii se zde meze nekladou.

Chcete vytvořit neprůhlednou ochranu, nebo jen vymezit prostor a zachovat přitom jeho vzdušnost? Vyberte si design i s ohledem na funkčnost. V nabídce jsou trendové výplně z dřevoplastu WPC, dřeva, kompozitu či oceli, které mohou být ukládány buď na ráz, nebo s mezerou.

Velký výběr moderních a elegantních materiálů výplní, kde jsou skutečně široké možnosti. Stěnové elementy mohou být plné, průhledné i různé strukturované, mohou být na celou i částečnou výšku přístřešku.

 

 

Standardně je mezi stěnovými elementy a střechou přístřešku mezera, kterou však lze na přání uzavřít. Na uzavřené stěny jsou k dispozici také plné panely z ocelového plechu či fasádních desek Dibond. Vzdušné a průhledné výplně lze kromě zmíněných desek zrealizovat i z různých typů atraktivních ocelových desek s rastrem čtverečních otvorů.

Stěnové elementy udělají z vašeho přístřešku unikát. Právě díky nim bude poutat pohledy.

Trvanlivé a flexibilní

K výhodám systému Siebau patří univerzálnost a flexibilnost – panely můžete kdykoli doplnit nebo vyměnit za jiný typ, podle toho, jak se budou měnit vaše potřeby. Zajímavou alternativou je i zabudování sekční garážové brány, která dále rozšíří možnosti vzhledu, funkcí i využití vašeho přístřešku.

Předností těchto přístřešků je také mimořádně dlouhá životnost a odolnost proti každé nepřízni počasí. Jejich nároky na údržbu jsou přitom jen minimální, a ani po letech si nevyžadují žádný nátěr.

 


Podívejte se níže na všechny možnosti úprav a doplňků a nechejte si od nás vypracovat nezávaznou cenovou nabídku na montovaný přístřešek SIEBAU.


 

Navrhnout svůj přístřešek SIEBAU

DESIGNOVÉ VÝPLNĚ

Subtilní nosnou konstrukci doplňují stěny s designovými výplněmi – právě tento výrazný prvek je klíčový pro konečný vzhled přístřešku. Chcete přístřešek sladit se svým domem? Vyberte si panely, které budou harmonizovat s materiály použitými na fasádě, obložením teras či zábradlím balkonů. Nebo můžete přístřešek využít jako kontrastní prvek, který oživí jednoduše tvarovaný moderní dům.

Designový podhled v povrchové úpravě RAL

  • individuální nástřik na požadavek klienta
  • ocelová a pozinkovaná perforovaná výplň

Doplatek na podhled je od 1250 Kč DPH/m2.

ANTIKONDENZAČNÍ SYSTÉM SIEBAU

Praktické vlastnosti montovaných přístřešků rozšiřují také různé varianty zastřešení. Vedle ploché střechy s permanentní konstrukcí z ocelových nosníků a střešní krytinou z pozinkovaného trapézového plechu, vám nabízíme i krytinu se speciální povrchovou úpravou.

Antikondenzační fólie je vyrobena z nespočetného množství mezi sebou propojených PES vláken. Mezi těmito vlákny existují malé komůrky. Jejich účelem je uchovávat kondenzát do té doby, dokud se po venkovním oteplení opět nevypaří zpět do prostoru (cca 500 g / m2 za 6 hodin). Úsporné řešení na problémy kondenzace pro pergoly s neizolovanou střechou.


Doplatek na systém je 625 Kč s DPH/m2.

MOŽNOST VÝBĚRU RAL BARVY

Při základní konstrukci přístřešku máte na výběr ze 3 standardních barev a také ze široké palety RAL odstínů. Můžete tak jednotlivé prvky navzájem sladit, nebo vytvořit kontrastní kombinace


Barevné odstíny na míru pro vás rádi naceníme.

Neumíte se rozhodnout? Kontaktujte nás, rádi vám s výběrem pomůžeme.

Zavolejte na infolinku +420 210 012 222 nebo váš požadavek pošlete prostřednictvím e-mailu na info@gardeon.cz. Tešíme se na váš zájem!


Více fotografií najdete na našem Facebooku | GARDEON


 


Neumíte se rozhodnout? Kontaktujte nás, rádi vám s výběrem pomůžeme.

Zavolejte na infolinku +420 210 012 222 nebo váš požadavek pošlete prostřednictvím e-mailu na info@gardeon.cz. Tešíme se na váš zájem!