Ikona telefonu +420 210 012 222 Po - Pá 7:30 - 17:00

Přístřešky SIEBAU pro dvě auta

Postavit svůj přístřešek

Elegantní řešení pro náročné

Svým tvarem přístřešky Siebau dokonale ladí s čistou formou architektury současných rodinných domů, texturu jejich stěnových panelů si přitom můžete zvolit tak, aby harmonizovaly s fasádou, nebo tak, aby oživily hladké plochy omítek. Přístřešky pro auto od renomované německé značky Siebau jsou přesně tím prvkem, jaký potřebuje moderní rezidenční architektura.

Dokonale využitý prostor

Dvě auta v rodině se dnes už stávají nutností, volného místa na pozemku však obvykle nebývá nazbyt. Pokud chcete, aby prostor před domem vypadal vzdušně a elegantně, je otevřený přístřešek tou správnou volbou – nepůsobí těžkopádně a ochrání auto před sněhem i pálícím sluncem. Zastřešením Siebau přitom využijete místo, které máte k dispozici, efektivně a zároveň esteticky.

Bezpečně zaparkujete 2 auta a součástí otevřeného přístřešku může být také uzavřeno místo například na uložení nářadí. Přístřešek však může být i šikovným doplňkem ke garáži (pokud nechcete denně otevírat garážovou bránu), nebo může sloužit jako příjemný altán. Zajímavou možností je i doplnění přístřešku o sekční garážovou bránu, takže se stane pro vaše auto nejen elegantním, ale i bezpečným parkovacím stáním.

Sortiment firmy Siebau umožňuje opravdu širokou škálu praktických a zároveň estetických řešení – přístřešek může být například součástí oplocení, přičemž se vzhledem stěnových prvků lze sladit i bránu na pozemek.

 

Případně může plynule navazovat překrytí vstupu či zastřešení terasy. Originálních možností je opravdu hodně.

Špičková nabídka

Základem špičkových německých přístřešků Siebau je subtilní a zároveň odolná sloupková konstrukce, která nese plochou střechu s mírným spádem. Konstrukce je vyrobena z kvalitní oceli a galvanicky pozinkovaná (galvanické pozinkování vydrží 5x déle než klasické).

Koncept doplňují stěnové panely, které lze osadit podle potřeby na různé strany přístřešku.

V nabídce je široká škála výplní s trendovým vzhledem, od dřevěných a dřevoplastových desek, přes ocelové pletivo, až po plné kovové panely a fasádní desky.

Vedle odolnosti je výhodou značkových přístřešků Siebau i bezúdržbovost – odolají každému počasí a ani po letech si nevyžadují žádný nátěr. Certifikované německé přístřešky Siebau jsou to nejlepší, co trh nabízí – důkazem je jejich dlouhá životnost a desetiletá záruka.

Plochá střecha může být vyspádovaná:

  • dozadu (standard)
  • dopředu

Výška spádu (rozdíl mezi dvěma protilehlými stranami s nejmenší a největší výškou) je 1 °.

Postavit svůj přístřešek

ROZMĚRY

Základní rozměr přístřešku pro dvě auta je 5070x5240mm, se spádem střechy 2510 / 2340mm.

Na základě vašich požadavků je přístřešek možné rozšířit do šířky, hloubky a výšky. Informace o všech kombinacích typizovaných rozměrů najdete v našem konfigurátoru.

Výška spádu [m] – 2,34/2,51

Šířka [m] – 5,07, 5,48, 5,89, 6,10, (7,03, 8,03 – nadrozměrné konstrukce)

Hloubka [m] – 5,24, 5,45, 5,65 , 6,07, 7,10, 8,14, 9,17


Více fotografií najdete na našem Facebooku | GARDEON