Ikona telefonu +420 210 012 222 Po - Pá 7:30 - 17:00
Ikona shopu Vyzkoušejte náš
e-shop »

Používání webových stránek GARDEON

Používáním webových stránek GARDEON souhlasíte s následujícími podmínkami:

Všechny materiály publikované na webových stránkách GARDEON provozovaných společností GARDEON s.r.o. se sídlem Turčiansky Ďur 49, 038 43 Turčiansky Ďur, IČO: 470 33 291, jsou chráněny autorským zákonem. Produkty a služby, které jsou na webových stránkách uvedeny, informace o nich a jejich vyobrazení mohou být chráněny dalšími právy dotčených osob. Názvy a označení výrobků, služeb či podniků mohou být registrovanými ochrannými nebo obchodními známkami příslušných vlastníků.

Reprodukce, přenos, distribuce či ukládání části nebo celého obsahu stránek v jakékoli podobě bez předchozího písemného souhlasu společnosti GARDEON s.r.o. je zakázáno. Obsahem stránek se rozumí grafický vzhled – design, obsahová platforma, logická struktura, textový, obrazový a zvukový materiál a veškeré další informace a náležitosti stránek.

Uspořádání a úprava této stránky jakož i jiných stránek společnosti GARDEON s.r.o. je chráněna příslušnými právními předpisy o autorských právech, o ochranných známkách, předpisy o ochraně před nekalou soutěží a jinými zde neuvedenými právními normami. Uspořádání a úprava této stránky jakož i jiných stránek společnosti GARDEON s.r.o. nesmí být kopírována ani napodobována jako celek ani částečně. Jakékoli byť jen částečné použití jednotlivých prvků (zejména, ne však výlučně loga, grafické prvky, konfigurace, fotografie, videa) této stránky nebo jiných stránek společnosti GARDEON s.r.o., případně jejich kopírování, je výslovně zakázáno a je možné pouze s předchozím písemným souhlasem společnosti GARDEON s.r.o.

Zneužití je protiprávní. Každý, kdo neoprávněně použije obsah z této stránky, se vystavuje riziku trestněprávního postihu a riziku občanskoprávního sporu.