Ikona telefonu +420 210 012 222 Po - Pá 7:30 - 17:00
Ikona shopu Vyzkoušejte náš
e-shop »

AKCE na Izolované dveře Hörmann LPU42 za polovinu - platí do 30.08.2019!

MYSLETE DOPŘEDU A UŠETŘETE 325€!

Objednejte si u nás do konce června garáž nebo zahradní domek a dostanete k nim za poloviční cenu prémiové izolované dveře Hörmann LPU42 2019!

Izolované dveře Hörmann LPU42 – patří k výrobkům prémiové kvality pro náročné zákazníky dostupné v limitovaném barevném provedení – RAL 7016 – Antracitová barva, typizovaný rozměr dveří: 875 x 2000 mm / pravé otevírání (závěsy, panty vpravo), prolis M (s osmi lamely), povrch Woodgrain (dřevěný dekor), dvoustěnné, izolované lamely s tloušťkou 42 mm pro vysokou tepelní izolaci.

Umožňují jednoduchý vstup do montovaného zahradního domku, výhodné jsou také jako vedlejší dveře do garáže – jsou velmi praktické pro rychlé vyjmutí předmětů z garáže, aniž byste museli otevírat bránu. Tuto možnost oceníte zejména tehdy, když před bránou parkuje druhé auto. Sleva se vztahuje výlučně na 1 ks dveří výše uvedených parametrů, tato nabídka je časově omezena! Podmínkou využití slevy je úhrada zálohové faktury ve výši 100% z ceny díla.

Výhody dveří Hörmann LPU42

Vedlejší dveře Hörmann se dodávají s profilovým cylindrem v zadlabávacím zámku, se sadou klik s kulatými madly a oválnými rozetami a s 3-dimenzionálními nastavitelnými závěsy.

Rám křídla dveří se staví z vyztužených profilů odolných vůči povětrnostním vlivům, je dokola utěsněn. Ke garážové bráně navíc získáte vzhledově stejné vedlejší dveře. Ztvárníte tak vedlejší vchod do vaší vysněné garáže se stejným vzhledem jako je garážová brána, čímž získáte ucelený design.

7 důvodů, proč si vybrat izolované ocelové dveře Hörmann:

  1. špičková kvalita od ověřeného výrobce
  2. odolná a bezpečná ocelová konstrukce
  3. integrovaná tepelná izolace zaručuje vynikající tepelně-technické vlastnosti
  4. stabilní systém s mimořádně snadným otevíráním
  5. součástí dveří je i bezpečný zámek
  6. atraktivní moderní vzhled
  7. dveře lze sladit s garážovou bránou tak, aby vytvořily harmonický celek