Ikona telefonu +420 210 012 222 Po - Pá 7:30 - 17:00
Ikona shopu Vyzkoušejte náš
e-shop »

Nabídka montovaných garáží

Postavit svoji garáž
Garáž s pultovou strechou
Cena od 70 805 CZK s DPH

S plochou střechou

Spád střechy dopředu, dozadu, na levou nebo na pravou stranu
Elegantní vzhled a čisté detaily
Moderní a nadčasový design, který zaujme

Více info
Garáž so sedlovou strechou
Cena od 105 105 CZK s DPH

Se špičatou střechou

Spád střechy na levou a pravou stranu nebo dopředu a dozadu
Dvouplášťová střešní krytina
Tradiční vzhled a léty ověřená funkčnost

Více info
Garáž s prístreškom
Cena od 107 310 CZK s DPH

S přístřeškem

Přístřešek je součástí garáže
Umístění dle přání zákazníka
Vhodný jako kryté stání pro auto
Na uložení dřeva nebo na zahradní posezení

Více info
Izolovaná garáž
Cena od 132 000 CZK s DPH

Izolované

Stěny z termopanelů s výplní z polyuretanové izolace
Tloušťka stěny pouze 50 mm
Tepelný odpor R = 1,82 m2. K / W

Více info
Garáž na mieru
Cena na vyžádání

Na míru

Výška stěny až do 3000 mm
Individuální rozměry na míru
Vhodné i jako skladové prostory nebo prostory k podnikání

Více info
Radová garáž
Cena od 191 000 CZK s DPH

Řadové garáže

Ekonomické řešení pro bytové domy
Parkování pro zaměstnance firem
Nižší investiční náklady oproti samostatně stojícím garážím

Více info

Přijďte se přesvědčit o kvalitě našich produktů do našeho showroomu »


Garáž přesně podle mých představ

Jsme tu vždy pro vás a rádi zodpovíme všechny vaše otázky. Neváhejte nám napsat »

Potřebujete garáž? Nezáleží na tom, zda chcete malou nebo velkou garáž, zda ji plánujete doplnit ke staršímu rodinnému domu, nebo zrealizovat zároveň s novostavbou. Naše rodinná firma vám ji postaví za nejvýhodnější cenu a v termínu, který vás příjemně překvapí!

Montované garáže GARDEON mají atraktivní vzhled, který umíme přizpůsobit vašim požadavkům.

V naší nabídce najdete různé typy garáží – jednotlivé garáže pro jedno nebo pro dvě auta, jakož i speciální objekty přizpůsobené individuálním požadavkům. Realizujeme také cenově výhodnou hromadnou výstavbu řadových garáží.

Zajímavou možností je i rozšíření garáže o přístřešek, který může sloužit například jako kryté stání pro další automobil či motorku.

Společným znakem všech našich garáží je moderní montovaná ocelová konstrukce s hotovou omítkou. Jejich stěny jsou vyrobeny z kvalitního, žárově pozinkovaného plechu, ale díky povrchové úpravě, kterou tvoří odolná omítka, plechovou garáž zvenčí nerozeznáte od zděné.

Zachovává si přitom všechny výhody montované konstrukce, ke kterým patří například velká variabilita rozměrů – kromě standardních rozměrů nabízíme i výrobu garáží na míru, s rozměry přizpůsobenými vašim požadavkům.

Také barevné provedení stěn umíme přizpůsobit vašemu vkusu a představám, vybrat si můžete i barvu a typ střechy (plochou nebo špičatou).

Dokážeme vyrobit a dodat širokou škálu typů i rozměrů garáží. Vyberte si garáž z našeho online katalogu.

S montovanou garáží ušetříte hned třikrát

  1. Ušetříte místo 

Omítnuté plechové stěny garáží mají tloušťku jen 50 mm, takže oproti běžnému zdivu ušetříte na každém z rozměrů stavby minimálně 50 cm. Na stabilitu a pevnost této konstrukce se přitom můžete spolehnout – potvrzují ji statické výpočty. Do našich klimatických podmínek je vhodná i naše standardní konstrukce bez zateplení, ale nabízíme také izolované garáže, jejichž stěny jsou vyhotoveny z termopanelů vyplněných polyuretanovou izolací. Ve smyslu hygienických požadavků je součástí našich garáží i větrací systém.

  1. Ušetříte čas

Rychlá výstavba je pro montované plechové garáže charakteristická. Celý objekt se totiž staví z předem vyrobených panelů, které se na místě stavby už jen navzájem smontují a ukotví se k podkladu. Naše garáže vyrábíme a realizujeme na klíč – přivezeme k vám hotové komponenty a naši kvalifikovaní pracovníci je smontují za jediný pracovní den. Novou garáž tak můžete mít opravdu rychle a bez starostí. Jediné, co musíte udělat, je předem připravit základovou desku. Požadavky na podklad najdete tu.

  1. Ušetříte peníze

Velkou úsporu znamená při montovaných garážích cena za práci. Pracnost je tu totiž nesrovnatelně nižší než například u zděných staveb. Navíc je jejich konstrukce sestavena z prefabrikovaných prvků, a prefabrikáty jsou osvědčenou metodou na snížení ceny. Proto dokážeme dodávat nejlevnější garáže na trhu, přičemž nízká cena není na úkor kvality.


Potřebujete poradiť? Klidně nám napište nebo zavolejte!


Naše rodinná firma se specializuje na prodej a montáž prefabrikovaných garáží s hotovou omítkou, poskytneme vám také komplexní poradenství při výběru a pomoc v otázkách stavebního povolení či při budování základové desky. Spolehnout se můžete i na náš záruční a pozáruční servis.