Ikona telefonu +420 210 012 222 Po - Pá 7:30 - 17:00
Ikona shopu Vyzkoušejte náš
e-shop »

Jak se žije s GARDEONem – část 39

Auta pod přístřeškem v noci
Publikované 06.07.2023 10:00

Máte doma auta, která nemáte, kde parkovat, ale zahradu nechcete zaplnit garáží? Šikovné řešení pro „vzdušný úkryt“ pro Vaše auta může být právě přístřešek! Elegantní a bezúdržbový, který přežije každé roční období. Ideální řešení, které jistě uvítáte u sebe doma.

Jak to celé začalo?

Pan Krajkovič nás oslovil v únoru roku 2020 s tím, že by chtěl přístřešek a vyplnil náš jednoduchý konfigurátor. ,,Viděl jsem přístřešek od vás v Myslave, viděl jsem vaši stránku, můj bratr se byl podívat v showroomu u vás, všechno vypadá profesionálně.“ Píše pan Krajkovič.

Přístřešek jsme namontovali v květnu toho roku.

Recenze čerstvě po montáži

,,V první řadě Vám děkuji za realizaci, přístřešek vypadá super a velmi dobře se hodí k našemu domu. Montážní pracovníci jsou profesionálové, postavili to rychle a kvalitně. Vždy, když se podívám na přístřešek, tak si vzpomenu na Gardeon. Výhodou je rychlá montáž a doufám, že spoustu let mi to bude sloužit bez velké údržby. Bydlím na kopci, chodí tudy spousta turistů a cyklistů, přístřešek je vidět dobře od cesty, vypadá moderně a kvalitně, myslím, že si ho všimne mnoho lidí a já vždycky velmi rád řeknu, kdo mi ho dodal.“

Podklad

A jaké jsou jeho dojmy s odstupem času?

,,Co se týká přístřešku, tak ten ještě pořád stojí, jsme s ním spokojeni a úplně nám ladí s domem. Takže doporučuji.“

Fotografie vnější části

Shrnutí

  • čas výstavby – 4,5 hodiny
  • rozměr přístřešku – 5070 x 5240 mm
  • cena přístřešku v čase objednávky – cca. 5 600,€ s DPH

 

Za zpětnou vazbu a fotografie děkujeme panu Krajkovičovi z Vyšného Klatovce :)