Ikona telefonu +420 210 012 222 Po - Pá 7:30 - 17:00

Přístřešky SIEBAU s nabíječkou na elektromobil

POSTAVIT SVŮJ PŘÍSTŘEŠEK

Montovaný přístřešek s wallboxom pro elektromobil

Spustit video

Chytré řešení v duchu aktuálních trendů

Pro mnohé výhody jsou vidět elektrická auta stále častěji i na našich cestách. I vy uvažujete nad koupí elektromobilu nebo plug-in hybridu? Pak se neobejdete bez takzvaného wallboxu, t. j. domácí nabíjecí stanice na elektromobil. Chytré řešení nabízí v tomto směru přístřešek renomované německé značky SIEBAU, jehož součástí může být i nabíječka na elektrické auto.

Elegantní a praktické

Základem certifikovaných německých přístřešků SIEBAU je subtilní sloupková konstrukce, která nese plochou střechu s mírným spádem. Konstrukce je vyrobená z kvalitní oceli a galvanicky pozinkovaná. Na tuto konstrukci se dají podle potřeby upevnit stěnové panely. Lze je osadit na různé strany přístřešku tak, aby chránily například před větrem nebo nechtěnými pohledy.

Panely zároveň umožňují efektně sladit přístřešek s architekturou současných rodinných domů – na výběr je široká škála výplní s trendovým vzhledem, od dřevěných a dřevoplastových desek přes ocelové pletivo až po plné kovové panely a fasádní desky. V nabídce naleznete i speciální panely určené k osazení wallboxu, tedy domácí nabíjecí stanice na elektromobil.

Díky tomu budete moci auto doma nejen zaparkovat tak, aby bylo chráněno před nepřízní počasí, ale zároveň si i svůj elektromobil pohodlně nabít.

Účelná variabilita

Výhodou přístřešků SIEBAU je nejen variabilita designu či praktická možnost nabíjení elektromobilu, jejich konstrukce umožňuje i několik šikovných prostorových řešení. V nabídce je široká škála standardních rozměrů přístřešků pro jedno i dvě auta, ale i možnost zhotovit přístřešek na míru.

 

Ani tvarovým variacím se přitom meze nekladou, takže přístřeškem SIEBAU můžete překrýt i atypickou, nepravoúhlou část pozemku. Problémem není ani konstrukce ve tvaru U nebo L, takže přístřešek se dá například spojit se zastřešením terasy či překrytím vstupu. Může být také šikovným doplňkem ke garáži, pokud máte dvě auta nebo nechcete denně otevírat garážovou bránu, další možností je doplnit k otevřenému přístřešku uzavřené místo, které může sloužit například jako sklad.

Díky variabilitě a širokým možnostem různých praktických řešení využijete s přístřeškem SIEBAU místo, které máte k dispozici, efektivně a zároveň esteticky. Otevřený přístřešek nepůsobí těžkopádně a ochrání auto před sněhem i pálícím sluncem. Bezpečně pod ním zaparkujete 1 nebo 2 auta, které zde zároveň můžete i nabít před další cestou. Se vzhledem stěnových prvků lze navíc sladit například i oplocení, bránu na pozemek nebo zastřešení terasy či vstupu do domu.

Odolné špičkové materiály

Špičkové německé přístřešky SIEBAU jsou vyrobené z kvalitní oceli a celá konstrukce je galvanicky pozinkovaná (galvanické pozinkování vydrží 5x déle než klasické). To zajišťuje jejich dlouhou životnost, odolnost a bezúdržbovost – odolají každému počasí a ani po letech si nevyžadují žádný nátěr. Důkazem jejich kvality je i desetiletá záruka.

Není to nic složitého

Pokud si chcete v přístřešku nabíjet elektromobil, v našem inteligentním konfigurátoru si kromě rozměrů přístřešku a designu případných stěnových panelů zvolíte i panel na wallbox a jeho umístění. Na ten si pak budete moci osadit vhodný typ domácí nabíjecí stanice. Při přípravě podkladu pro přístřešek nezapomeňte také na předúpravu elektrických rozvodů pro wallbox. O realizaci samotného přístřešku se postarají naši montážnici.

Video přístřešku SIEBAU s wallboxem pro nabíjení elektromobilu

POSTAVIT SVŮJ PŘÍSTŘEŠEK