Ikona telefonu +420 210 012 222 Po - Pá 7:30 - 17:00

Přístřešky SIEBAU pro jedno auto

Postavit svůj přístřešek

Design, který vás nadchne

Pokud jste příznivcem současné architektury a elegantních řešení, pak jsou přístřešky renomované německé značky Siebau pro vás tou správnou volbou. Mají totiž jednoduchou, moderní konstrukci a stěny s designovými výplněmi, které svým vzhledem a strukturou dokonale doplňují čisté tvarosloví současných rodinných domů, dokonce dokáží jejich minimalistický vzhled decentně oživit a pozvednout na vyšší úroveň.

Elegantní nabídka

Základem přístřešku Siebau je subtilní a zároveň odolná ocelová sloupková konstrukce, která nese plochou střechu s mírným spádem. Atika lemující střechu je zároveň jednoznačným hmotovým ukončením objektu. Koncept doplňují stěnové panely, které propůjčují přístřešku charakter a moderní vzhled.

V nabídce jsou stěnové elementy se širokou škálou výplní – od dřevěných nebo kompozitních dřevoplastových desek, přes různé typy ocelového pletiva, až po plné akrylové, ocelové či hliníkové panely a fasádní desky. Stěnové panely lze osadit na různé strany přístřešku podle potřeby. Mezi panely a zemí, a také mezi panely a střechou je přitom vždy mezera – horní se zužuje zároveň se spádem střechy. Dle přání zákazníka lze tuto mezeru uzavřít.

Výhody variability

Potřebujete pro své auto parkování chráněno před sněhem a pálícím sluncem? Nebo by se vám hodil spíše zahradní altán na posezení s rodinou a přáteli?

 

Přístřešky Siebau dokáží splnit různorodé požadavky na jakémkoliv pozemku – v nabídce je totiž nejen široká škála standardních rozměrů, ale i možnost zhotovit přístřešek na míru.

Chcete spojit přístřešek se zastřešením terasy či překrytím vstupu ve tvaru U nebo L? Žádný problém – ani tvarovým variacím se meze nekladou. Přístřeškem Siebau možná překrýt dokonce i atypickou, nepravoúhlých část pozemku.

Ani s barevným sladěním s domem a okolím nebudete mít problém – kromě široké materiálové škály stěnových prvků si při základní konstrukci lze vybrat ze 3 standardních barev a palety RAL odstínů.

Špičkové materiály

Certifikované německé přístřešky Siebau jsou to nejlepší, co trh nabízí – důkazem je jejich dlouhá životnost a desetiletá záruka. Jsou vyrobeny z kvalitní oceli a celá konstrukce je galvanicky pozinkovaná (galvanické pozinkování vydrží 5x déle než klasické).

Vedle odolnosti je přitom výhodou i bezúdržbovost – přístřešek odolá každému počasí a ani po letech si nevyžaduje žádný nátěr.

Plochá střecha může být vyspádovaná:

  • dozadu (standard)
  • dopředu

Výška spádu (rozdíl mezi dvěma protilehlými stranami s nejmenší a největší výškou) je 1 °.

Postavit svůj přístřešek

ROZMĚRY

Základní rozměr přístřešku pro jedno auto je 2580x5240mm, se spádem střechy 2510 / 2340mm.

Na základě vašich požadavků je přístřešek možné rozšířit do šířky, hloubky a výšky. Informace o všech kombinacích typizovaných rozměrů najdete v našem konfigurátoru.

Výška spádu [m] – 2,34/2,51

Šířka [m] – 2,58, 2,79, 3,00, 3,20, 3,41, 4,03

Hloubka [m] – 5,24, 5,45, 5,65 , 6,07, 7,10, 8,14, 9,17


Více fotografií najdete na našem Facebooku | GARDEON