Ikona telefonu +420 210 012 222 Po - Pá 7:30 - 17:00
Ikona shopu Vyzkoušejte náš
e-shop »

Jarní AKCE na příslušenství za polovinu! - platí do 15.4.2020!

POZOR, AKCE, JAKÁ TU JEŠTE NEBYLA!

Příslušenství pro garáže, zahradní domky  – 50% z prodejní ceny!

Nenechte si ujít akci na garážové brány, dveře, okna, světlíky… všechno, co potřebujete! (podmínky na uplatnění slevy najdete níže).

Záhradný domček GARDEON na náradie

Vzhledem k aktuální situaci jsme se rozhodli nabídnout našim zákazníkům značkový sortiment za akční ceny. Chceme tím pomoci všem, kteří si vysnili novou garáž nebo zahradní domek z naší nabídky.

Pomůžeme vám realizovat své sny snadněji, rychleji a za ještě dostupnější ceny a vy nám zajistíte práci pro všechny dosavadní zaměstnance naší rodinné firmy.

Ovládač Hormann pred garážovou bránou


Podmínky uplatnění akce:

Gardeon

  • Výrobní proces a montáž bez omezení a skluzů
  • Dodržení přísných karanténních podmínek
  • Realizace za pár hodin bez fyzického kontaktu se zákazníkem
  • Suché montážní procesy bez stavebního nepořádku a hluku

Kontaktujte nás!

TELEFONICKY

Obraťte se na náš zákaznický servis. Rádi a ochotně vám poradíme. Vaše objednávky přijímáme a zpracováváme každý pracovní den den bez zdržení a jakéhokoliv omezení.

OSOBNĚ

Navštivte nás během otevíracích hodin v našem výstavním centru a vyberte si ze široké nabídky. Zajistili jsme pro vás bezpečné bezkontaktní obhlídky.

Vážení klienti, říká se, že ve špatných časech poznáš přítele. I tímto způsobem vám chceme ukázat, jak si vás vážíme a jak si vážíme našich zaměstnanců. Mezi námi je mnoho kolegů, kteří mají rodinné vazby nebo jsou dlouholetými přáteli. Chceme chránit je a také vás. Nás všechny společně. Děláme pro to všechno, co je v našich silách. Věříme, že to oceníte.

Váš tým Gardeon

 

Tím GARDEON.sk


Podmínky uplatnění akce: