Domky s přístřeškem

Moderný záhradný domček s prístreškami do tvaru L
POSTAV SVŮJ DOMEK

Nepotřebují údržbu

O naše domky se vůbec nemusíte starat, co je výhoda například oproti dřevěným chatkám

Bezpečnost na prvním místě

Bezpečné uskladnění věcí díky moderní technologii a bezpečným uzamykacím prvkem

Více místa pro vás

Stěny mají tloušťku 5cm, oproti zdivu získáte 50cm vnitřního prostoru navíc


Designový doplněk

Zahradní domek s přístřeškem je účelné multifunkční řešení, které oceníte v každé zahradě. Při jeho využití se fantazii meze opravdu nekladou – praktické tipy ocení zahradní domek jako bezpečné místo pro uložení zahradního nářadí či nábytku na zimu, přístřešek se dá využít například jako sklad dřeva, ale i na odložení kola nebo motorky, které zde budou chráněny před přímým sluncem i před nepřízní počasí. Tato šikovná dvojkombinace však může být i ideální letní kuchyňkou – s místem na práci a odkládacími prostory v uzavřeném domků a s romantickým zahradním stolováním a grilem v otevřené části chráněné stříškou.

Montované domky na klíč jsou nejen praktické, ale zároveň i estetické zahradní stavby s moderním vzhledem, vyhotovené z kvalitních materiálů s využitím současných stavebních postupů. domky jsou omítnuté, takže jsou k nerozeznání od zděných staveb, díky důvtipné montované konstrukci však získáte uvnitř více využitelného prostoru. K jejich praktickým výhodám patří i bezúdržbovost.

Otevřený přístřešek, který je součástí stavby domku, může být k němu přičleněn zepředu, zezadu nebo zboku, ať už zleva nebo zprava – přesně tak, jak vám to vyhovuje. Také barvu omítky, atiky a střešní krytiny si můžete zvolit tak, aby vyhovovaly vašemu vkusu a ladily s domem i s okolím. Samozřejmě, vše zařídíte z pohodlí domova.

Nechte si od nás vypracovat nezávaznou cenovou nabídku na zahradní domek přesně podle vašich představ.

Střechu zahradního domku s přístřeškem lze vyspádovat:

Dozadu, dopředu, stranou (doleva nebo doprava)

Výška spádu ploché střechy na zahradním domku je 13 cm.

 

 

Montovaný prístrešok pre jedno auto pri rodinnom dome
POSTAV SVŮJ DOMEK